De Ynnovators

Deelnemers van de Ynnovate Training worden opgeleid tot Ynnovators. De Ynnovators zijn innovatieprocesbegeleiders en in staat om een groep te helpen in het vinden en realiseren van ideeën en oplossingen voor een specifiek vraagstuk. Samen vormen de Ynnovators een overheidsbreed netwerk dat zich continue inspant voor de realisatie van een innovatieve overheid. De Ynnovators zijn daarnaast actief binnen de eigen organisatie in het begeleiden van Ynnovate Sessies en bijvoorbeeld door het creëren van een intern netwerk van Ynnovators. Ben je nieuwsgierig naar de ervaringen van de Ynnovators? Lees ze hier!

Hieronder staat een overzicht van het het complete Ynnovators netwerk bij de overheid.
Tip: je kan op naam of organisatie zoeken door op CTRL+F te drukken en je zoekterm in te voeren. 

 

Open Ynnovate Training | Juni 2017
Joanne van den Berg
Kadaster
Marian Dielissen
UWV
Benny Weeda
Gemeente Korendijk
Anske Plante
Gemeente Schiedam
Liesbeth Roeles
Gemeente Schiedam
Roosmarijn Peet
Gemeente De Ronde Venen
Luca Messina
Ministerie van SZW
Arie
Pegels
Ministerie van SZW
Jolanda Fiseler
Ministerie van SZW
Melinda Lorincz
Gemeente Rotterdam
Rianne Swinkels
Gemeente Rotterdam

Incompany Ynnovate Training | Juni 2017 (Dienst Dommelvallei)
Elena Hermens
Dienst Dommelvallei
Marcella de Leeuw
Dienst Dommelvallei
Patty Hompes
Dienst Dommelvallei
Laura Elshof
Dienst Dommelvallei
Paula Arts
Dienst Dommelvallei
Evelyn Bakhuizen
Dienst Dommelvallei
Arndt van Ruremonde
Dienst Dommelvallei
Inge Matagora
Dienst Dommelvallei
Marjolein
Kroon
Dienst Dommelvallei
Bart Maas
Dienst Dommelvallei
Suzanne Meulenbroeks
Dienst Dommelvallei
Antoinette Berkenveld
Dienst Dommelvallei

Incompany Ynnovate Training | Juni 2017 (Provincie Noord-Holland)
Marieke van der Linden
Provincie Noord-Holland
Günay Yilmaz
Provincie Noord-Holland
Ellen
van der Heijden
Provincie Noord-Holland
Riekje Wiersma
Provincie Noord Holland
Tessa Dekker
Provincie Noord-Holland
Tessa Falke
Provincie Noord-Holland
Petra Seijerlin
Provincie Noord-Holland
Ditte Valk
Provincie Noord-Holland
Harry
van der Pijl
Provincie Noord-Holland
Elien
de Graaf
Provincie Noord-Holland
Rachel van Weissenbruch
Provincie Noord-Holland
Anja
Berens
Provincie Noord-Holland

Open Ynnovate Training | Mei 2017 (Groningen)
Anna Froukje Oosterhuis
Rijkswaterstaat
Wilma
van Dinther
Gemeente Groningen
Henriette
van Essen
Gemeente Groningen
Carien
Zwaga
Gemeente Zwolle
Lia Haverkamp-Kleijer
Gemeente Oldebroek
Ulie Glas
Gemeente Groningen
Marion Koppert
Gemeente Enschede
Shirley Elands
Kadaster
Rob
van Andel
Auditdienst Rijk
Wybren van Duinen
Auditdienst Rijk
Wim
van den Hende
RDW

Incompany Ynnovate Training | April 2017 (RDW)
Wendy Brooshooft
RDW
Annelies Hendriks
RDW
Michelle Arends
RDW
Marloes Bremmer
RDW
Danielle Vogel
RDW
Inge Wolbers
RDW
Marjan Uil
RDW
Wim Bruil
RDW
Teun Verschuren
RDW
Jelma Buitenweg
RDW
Katinka Cammeraat
RDW

Open Ynnovate Training | April 2017
Joeta Verboom
Ministerie van Veiligheid en Justitie
Anja de Rooij
Veiligheidsregio Zuid Holland Zuid
Jaap Groeneweg
Samenwerkingsorgaan Hoeksche Waard
Ilse Dietvorst
Gemeente Bergen op Zoom
Marcel Buijs
Gemeente Rotterdam
Edo Postma
ProBiblio
Sanne Ros
Gemeente Rotterdam
Ronald van den Berg
Gemeente Rotterdam
Fiona
Soer
Gemeente Rijswijk
Wilco van der Bas
Gemeente Venray
Bely Voskamp
Gemeente Leiden
Jeanette Matser
Koning Willem 1 College

Open Ynnovate Training | Maart 2017
Martine Emming
Gemeente Oldebroek
Jeroen van Dijk
VNG
Oksana Marcus
Gemeente Den Haag
Barbara Miggelbrink
Raadsgriffie Almere
Daniëlle Schenk
Gemeente Bergen op Zoom
Femke Hartendorp
Stichting
Welzijn Noord
Mayke
Laagland
Rijkswaterstaat

Open Ynnovate Training | Februari 2017
Chrissie van der Meijden
Gemeente Leiden
Jeroen van Houwelingen
Stichting FOM-NOW
Rianne Moes
Gemeente Haarlemmermeer
Doris Bartels
Gemeente Haarlemmermeer
Lisa van der Quast
Auditdienst Rijk
Ruud Polak
Gemeente Rotterdam
Sevim Yalcin
Gemeente Rotterdam
Liedewij Wiersma
Gemeente Asten
Marion Kulk-Romein
ProBiblio
Jacqueline Amesz
Woonstad Rotterdam
Natascha van den Bolt
Gemeente Zaanstad
Fleur Tillekens
Ministerie van Defensie

Incompany Ynnovate Training | Februari 2017 (Gemeente Leudal)
Mikel van Aarssen
Gemeente Leudal
Paula Boonen
Gemeente Leudal
Lars Helwegen
Gemeente Leudal
Erik Lucassen
Gemeente Leudal
Elvera Meuwissen
Gemeente Leudal
Loes Peters
Gemeente Leudal
Andrea Sloesen
Gemeente Leudal
Adam Tetz
Gemeente Leudal
Linda Timmermans
Gemeente Leudal
Loes
Vestjens
Gemeente Leudal

Incompany Ynnovate Trainig | Februari 2017 (Gemeenten Heerhugowaard en Langedijk)
Eric van Tatenhove
Gemeente
Langedijk
Friedel Nijman
Gemeente Heerhugowaard
Gerda Woltjer
Gemeente
Langedijk
Inge Vosse
Gemeente Heerhugowaard
Julita
Abramovicz
Gemeente Heerhugowaard
Marjan Brethouwer
Gemeente
Langedijk
Marlies Maat
Gemeente
Langedijk
Patrick Bonte
Gemeente Heerhugowaard
Sybren van der Goot
Gemeente Heerhugowaard
Yorick van Rijthoven
Gemeente Heerhugowaard
Joyce Prins
Gemeente Heerhugowaard
Nathalie de Groot
Gemeente Heerhugowaard

Incompany Ynnovate Training | Januari 2017 (Gemeente Breda)
Jan van den Berg
Gemeente Breda
Maureen Baarspul
Gemeente Breda
Willy Diepstraten
Gemeente Breda
Hans Koning
Gemeente Breda
Barbet Hendriks
Gemeente Breda
Monique van Steen
Gemeente Breda
Nadine Gooijers
Gemeente Breda
Rajesh Gayadien
Gemeente Breda
Marielle Pieterse
Gemeente Breda
Alexandra Scholer
Gemeente
Breda
Roos Toering
Gemeente Breda

Open Ynnovate Training | November – December 2016
Monique Niamat
Gemeente Rijswijk
Manon van der Wal
UWV
Lobke van de Graaf
Ministerie van Defensie
Annette Poels
Provincie Gelderland
Anita Wiersma-Vrolijk
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Petra Bijvoet
Gemeente
Alkmaar
Mathieu Noordermeer

ProRail
Lea Mazor
Stichting
ICTU
Marie-José Pelen
UWV
Lisanne Brouwer
Auditdienst Rijk
Linda Oranje
Gemeente
Den Haag

Incompany Ynnovate Training | November 2016 (Gemeente Amersfoort)
Hanny Michels
Gemeente Amersfoort
Marieke Van Donge-Kwakernaak
Gemeente Amersfoort
Georges Elissen
Gemeente Amersfoort
Anne Brandse
Gemeente Amersfoort
Nynke Roodenburg
Gemeente Amersfoort
Sonja Strijk
Gemeente Amersfoort
Dymphna Meijneken
Gemeente Amersfoort
Janette van Dijk
Gemeente Amersfoort

Open Ynnovate Training | Oktober – November 2016
Serah Ossendrijver
UWV
Gertie Aerts
Gemeente Velsen
Esther van Dam
Gemeente Haarlem
Yvonne Feenstra
Gemeente Helmond
Hanneke Baudoin
Gemeente Zaanstad
Marcus
Loog
Gemeente Velsen
Jacqueline Oerlemans
P-Direkt
Masja Reijgersberg
P-Direkt
Febe
Otten
Gemeente Zaanstad
Hiltje van Raalte -
Smit
Gemeente Velsen
Tessa
Dwyer
Gemeente Roosendaal
Arthur Hekker
Autoriteit Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming

Open Ynnovate Training | September – Oktober 2016
Loes Dijkhuis - Alferink
Trendbureau Overijssel / Provincie Overijssel
Gerard van der Niet
Veiligheisregio Zuid-Holland Zuid - Drechtsteden
Saskia de Vries
UWV

Nadine Vlotman
Pameijer

Joëlle Romkes
Servicepunt71
Anita de Bruijn
Gemeente Rotterdam
Jet Sebus
Provincie Zuid-Holland
Eveline van der Vegt
Provincie Gelderland
Fanny Malou Kunneman
Auditdienst Rijk
Marleen Catsburg
Gemeente Zaanstad
Nienke Franse
UWV
Jort Goderie
Gemeente Rijswijk

Incompany Ynnovate Training | September 2016 (Talentenregio)
Olga Zomer
Gemeente Dalfsen
Nicole Snellaars - Lamers
Gemeente Dalfsen
Hans Schoolderman
Gemeente Zwolle
Bert Kleen
Gemeente Zwartewaterland
Johanna Kolk
Gemeente Zwolle
Anne Marie te Boveldt
Gemeente Deventer
Margriet van de Poel
Gemeente Deventer
Ellen van Assem - Tielbeke
Gemeente Zwolle
Koen de Groot
Provincie Overijssel
Annette Borghuis
Gemeente Zwolle

Incompany Ynnovate Training | September 2016 (UW Samenwerking)
Anja Adjoumani
UW Samenwerking
Henriette Bossers
UW Samenwerking
Jantine van Ginhoven
UW Samenwerking
Anne de
Groot
UW Samenwerking
Joris Heerkens
UW Samenwerking
Marleen Kalden
UW Samenwerking
Helene Pulles
UW Samenwerking
Ronald Rumpff
UW Samenwerking
Elise van Schalkwijk
UW Samenwerking

Incompany Ynnovate Training | September 2016 (Gemeente Den Haag)
Rob
van Berlo
Gemeente Den Haag
Cynthia Cham-manuhutu
Gemeente Den Haag
Reinold
Danckaarts
Gemeente Den Haag
Jessica
Kwekkeboom
Gemeente Den Haag
Silvio Nero
Gemeente Den Haag
Narwan Niazi
Gemeente Den Haag
Yvonne Prevos
Gemeente Den Haag
Karmijn van der Steen
Gemeente Amsterdam

Incompany Ynnovate Training | Juni 2016 (Gemeente Heerhugowaard)
Anton Balm
Gemeente Heerhugowaard
Corry Mijnster
Gemeente Heerhugowaard
Frank Schuitemaker
Gemeente Heerhugowaard
Jeroen Meijne
Gemeente Heerhugowaard
Anouchka de Haan
Gemeente Heerhugowaard
Marco Schouten
Gemeente Heerhugowaard
Martine Klaassen Bos
Gemeente Medemblik
Lucienne Braaksma - Guerin
Gemeente Heerhugowaard
Monique Koppejan
Gemeente Heerhugowaard
Patricia Mac Donald
Gemeente Heerhugowaard
Theo Slats
Gemeente Heerhugowaard
Linda Schouten
Gemeente Heerhugowaard

Incompany Ynnovate Training | Juni 2016 (Stichting TOSV)
Stefan Cornelissen
UWV
Joost van Dijke
SVB
David
Engberts
SVB
Caren Geerlings
UWV
Matthijs de Groot
SVB
Thomas Kamps
SVB
Ilona van Leeuwen
UWV
Di-Yong Synesael
UWV
Tess Reitsma
SVB

Open Ynnovate Training | Juni 2016
Anita
Haneman
Gemeente Groningen
Willeke
Lekanne
Gemeente Leiden
Maarten Franken
Randstedelijke Rekenkamer
Marijn
Freud
Gemeente Zaanstad
Catelijne
Zantboer
Gemeente Roosendaal
Amarins Hielkema
Traineeship De Toekomst van Brabant
Astrid
Carron
Gemeente Rijswijk
Sjoerd Jansen
Ministerie van Infrastructuur en Milieu
Marc Mewe
Belastingdienst
Bert
van Lith
Gemeente Rijswijk
Anita van Loon
Gemeente Roosendaal
Yongjun Zhao
Prorail

Open Ynnovate Training | Mei 2016
Rob
van der Veer
ADR
Hanneke
Schaap

ADR
Margriet van der Meer-Tiemersma
ADR
Simone
Verhoeve
UW Samenwerking
Lenie
Pol

UW
Samenwerking
Harmke
Martens
UW
Samenwerking
Matthijs
Mol
Gemeente Bergen op Zoom
Corina Christiaanse
Autoriteit Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming
Jolanda van de Poppe-Verheule
Belastingdienst
Ivo
Nienhuis
Gemeente Maasdriel
Rob
Winterkamp
Gemeente
Rijkswijk
Verie
van Beek
Gemeente Rijswijk

Incompany Ynnovate Training | Mei 2016 (SED Organisatie)
Angelique Goutier
SED Organisatie
Cynthia Groot
SED Organisatie
Ellen Duijn
SED Organisatie
Margreet Smit
SED Organisatie
Cynthia Vos
SED Organisatie
Jeannette Sondervan
SED Organisatie
Risa Homan
SED Organisatie
Sylvia Keizer
SED Organisatie
Ilse Assies
Gemeente Opmeer
Sandra
Plaverman
Gemeente Opmeer
Karin van der Arend
Gemeente Schagen
John Dekker
SED Organisatie

Incompany Ynnovate Training | April 2016 (Gemeente Amersfoort)
Sonja van Marwijk
Gemeente Amersfoort
Annemieke Jutte
Gemeente Amersfoort
Nico Opstelten
Gemeente Amersfoort
Susan Coen
Gemeente Amersfoort
Niko Paap
Gemeente Amersfoort
Els van Kooten
Gemeente Amersfoort
Richard Lekkerkerker
Gemeente Amersfoort
Gerry Zwier
Gemeente Amersfoort
Margreet
de Geus
Gemeente Amersfoort
Karin Alberts
Gemeente Amersfoort
Lidwien Meerder
Gemeente Amersfoort
Fazilet
Veziroglu
Gemeente Amersfoort

Open Ynnovate Training | April 2016
Ageeth Hollenberg
Gemeente Heerhugowaard
Anke de Bont
Provincie
Noord-Brabant
Anja Frankort
Provincie
Noord-Brabant
Maaike de Beer
Ministerie van Infrastructuur en Milieu
Sabri Kostadinova
UWV
Anna Kamp
UWV
Mijke Vreeburg
UWV
Jolanda Rooth
UWV
Marleen Boersen
UWV
Nienke Klumper
UWV
Hanane Nassiri
UWV
Erik
Offeringa
ADR
Marja Thomas
MINISTERIE VAN VEILIGHEID EN JUSTITIE

Incompany Ynnovate Training | April 2016 (Gemeente ‘s-Hertogenbosch)
Anne-Marie
van der Zee
Gemeente 's-Hertogenbosch
Marga
Huijbregts
Gemeente 's-Hertogenbosch
Linda
van der Meijden
Gemeente 's-Hertogenbosch

Hugo
ter Steege
Gemeente 's-Hertogenbosch
Roos
Los
Gemeente 's-Hertogenbosch
Esther
Cammaert
Gemeente 's-Hertogenbosch
Marion
Biezen
Gemeente 's-Hertogenbosch
Bram
van der Veer
Gemeente 's-Hertogenbosch
Carl
de Meester
Gemeente 's-Hertogenbosch
Edwin
de Kinderen
Gemeente 's-Hertogenbosch
Hans
Barten
Gemeente 's-Hertogenbosch
Marielle
van Houtum
Gemeente 's-Hertogenbosch

Open Ynnovate Training | Maart 2016
Nicole Penning
Gemeente Haarlemmermeer
Manon Stijvers
Gemeente Haarlemmermeer
Rosa-Marijn
Janssen
Gemeente Barneveld
Amanda
Feuerberg
ADR
Simone
Lautenbach
ADR
Alieke van Essen
Gemeente Heerhugowaard
Marja
van der
Burg
ADR
Arna
de Jong
Gemeente Leusden
Peter
Barto
Kadaster
Saskia Joha- van Abswoude
RVO
Erik
van Huis
Registratie Emissiehandel

Incompany Ynnovate Training | Februari 2016 (Rijksvastgoedbedrijf)
Jeanine Beeftink
Rijksvastgoedbedrijf
Erik
Haak
Rijksvastgoedbedrijf
Ton Holleman
Rijksvastgoedbedrijf
Lambert
Hovens
Rijksvastgoedbedrijf
Christa Greweldinger
Rijksvastgoedbedrijf
Marieke
Kleyer
Rijksvastgoedbedrijf
Yuri Kloet Juliao
Rijksvastgoedbedrijf
Gerrie Reeves
Rijksvastgoedbedrijf
Astrid Tol
Rijksvastgoedbedrijf
Suzan van der Weij
Rijksvastgoedbedrijf
Arno Zuidam
Rijksvastgoedbedrijf

Incompany Ynnovate Training | Januari 2016 (Gemeente Medemblik)
Jos Nijland
Gemeente Medemblik
Zefanja Hofman
Gemeente Medemblik
Yildiz Jonker
Gemeente Medemblik
Remco Wint
Gemeente Medemblik
Anita Roosendaal
Gemeente Medemblik
Anita Feenstra
Gemeente Medemblik
Monique
Meekel
Gemeente Medemblik
Marjolein Wagemans
Gemeente Medemblik

Incompany Ynnovate Training | Januari 2016 (Gemeente Leiden)
Mathilde Wijn
Gemeente Leiden
Wilco van de Kamp
Gemeente Leiden
Manfred Harlaar
Gemeente Leiden
Magda van Hien
Gemeente Leiden
Lenie van der Horst
Gemeente Leiden
Annelies Witz
Gemeente Leiden
Deborah Lucassen
Gemeente Leiden
Esther Wilmink
Gemeente Oegstgeest
Maîte van den Outenaar
Gemeente Leiden
Susanne van der
Palen
Gemeente Leiden
Ivette van der
Wiel
Gemeente Leiderdorp

Open Ynnovate Training | December 2015
Harrie de Blécourt
Ministerie van Financiën
Bas van Hell
Gemeente Woerden
Anouk Mannessen
Gemeente Borne
Guda Kager
Gemeente Langedijk
Laura
Hekker
WiGo4IT
Henriëtte Brouwer
Inspectie van Onderwijs
Brenda van Breemen
Gemeente Rotterdam
Elles Masman
Gemeente Deventer
Robbert van Heiningen
Gemeente Rotterdam
Carolien de Vries
Gemeente Rotterdam
Anneke Preijde
UWV
Ilse Heitling
Gemeente Deventer

Incompany Ynnovate Training | December 2015 (Gemeente ‘s-Hertogenbosch)
Yvonne
Copier
Gemeente
's-Hertogenbosch
Marjolein Yildiz-Croonen
Gemeente
's-Hertogenbosch
Younés
Ezzohari
Gemeente
's-Hertogenbosch
Miriam Nienhuis-Van Doremaele
Gemeente 's Hertogenbosch
Gerda van den Boogaard
Gemeente 's Hertogenbosch
Sheila
Driessen
Gemeente 's Hertogenbosch
Anne-Marie
van Oers
Gemeente 's Hertogenbosch
Maurice
Schouten
Gemeente 's Hertogenbosch
Eric Visser
Gemeente 's Hertogenbosch
Frans Lahau
Gemeente 's Hertogenbosch
Marielle Feenstra
Gemeente 's Hertogenbosch

Incompany Ynnovate Training | November 2015 (Gemeente Lelystad)
Jack van Asselt
Gemeente Lelystad
Ashna
Baladien
Gemeente Lelystad
Mohamad Baroud
Gemeente Lelystad
Joke Dekker
Gemeente Lelystad
Dennis
Doeze Jager
Gemeente Lelystad
Michiel
Duijkers
Gemeente
Lelystad
Jacqueline van der Heiden - Van Kampen
Gemeente
Lelystad
Ria Huizinga - Koreman
Gemeente Lelystad
Anton Maris
Gemeente Lelystad
Petra Roelofs
Gemeente Lelystad
Joke Staal
Gemeente Lelystad
André Swinkels
Gemeente Lelystad

Incompany Ynnovate Training | November 2015 (Gemeente Heerhugowaard)
Jacco Zutt
SED organisatie
Jeroen Duvekot
SED organisatie
Kees
van Borre
SED organisatie
René Kijk in de Vegte
SED organisatie
Astrid Breetveld
Gemeente Heerhugowaard
Marieka Körössy
Gemeente Heerhugowaard
Ingrid Bakker
Gemeente Heerhugowaard
Leontine Wennekers
Gemeente Heerhugowaard
Roland
Boots
Gemeente Heerhugowaard
Sandra Spaans
Gemeente Heerhugowaard
Liset Woestenburg
Gemeente
Langedijk

Open Ynnovate Training | November 2015
Alice van Groenestein
Provincie Flevoland
Ellen van den Berg
Ministerie van VenJ
Jolanda Alkemade
Dunavie
Johannes Homan
Gemeente Zaanstad
Jan Bleumer
Gemeente Zaltbommel
Anita Haneman
Gemeente Groningen
Herma Otter
Gemeente Groningen
Ageeth Jooren
Gemeente 's Hertogenbosch
Diana
de Groot
Belastingdienst
Ingeborg
Verschuuren
Gemeente Gemert-Bakel
Kayleigh
Goudsmit

Open Ynnovate Training | Oktober 2015
Ingrid Geertsma
CJIB
Jenny Streef-Jansen
Gemeente Leiden
Joey Visser
UWV
Margreet Moerman
Gemeente
Leiden
Erna Hiddink
Gemeente
Lochem
Ineke Kievit
Gemeente Goeree-Overflakkee
Eveline Bogers
Sociale
Verzekeringsbank
Daphne
Bol
Kadaster
Monique van Aalderen
UWV
Anneke Mosman
Woonstad Rotterdam
Emma Meeuwsen
Kadaster

Incompany Ynnovate Training | September 2015 (’s Hertogenbosch)
Richard Kuijper
's Hertogenbosch
Jan Bellemakers
's Hertogenbosch
Maresa van der Linde
's Hertogenbosch
Karin Akkers
's Hertogenbosch
Elles van der Heijden
's Hertogenbosch
Eric Greweldinger
's Hertogenbosch
Edwin Snellens
's Hertogenbosch
Trix van Dommelen
's Hertogenbosch

Incompany Ynnovate Training | September 2015 (Talentenregio)
Jeanet
van Olst
Gemeente
Raalte
Gerla
Struik
Gemeente
Raalte
Marieke
Geers
Gemeente
Deventer
Aaltje van den Brink-Remmelts
Gemeente Zwartewaterland
Kristian Dekker
Gemeente Raalte
Mara van den Eelaart
Gemeente Hattem
Dorien Springer
Talentenregio
Linda IJsseldijk
Gemeente Dalfsen
Michiel van Straalen
Gemeente Deventer
Thijs Mosterman
Gemeente Dalfsen
Christina Weenk
Gemeente Dronten
Femke van Workum
Gemeente Deventer

Open Ynnovate Training | September 2015
Rogier Dijkgraaf
Gemeente Leidschendam-Voorburg
Brenda Mooijman
Ministerie van
VenJ
Annemiek van Soest
Gemeente
Zoetermeer
Floris Bots
Gemeente
Woerden
Mariëlle Basten
Ministerie van
Veiligheid
en Justitie
Francel Vos
TNO
Kennisinstituut
Wilma Scholten
Sociale
Verzekeringsbank
Miranda Steenvoorden
Gemeente De Ronde Venen
Michiel Schransmans
Landelijk dienstencentrum voor de Rechtspraak
Sietske Werensteijn
RIEC
Midden-
Nederland
Monique Polder
RIEC
Midden-
Nederland
Ron
Nicolaas
ProBiblio

Open Ynnovate Training | Juni 2015
Githa
Zandvliet
Stichting
Kennisnet

Mireille
van den Akker
Min. van Financiën
ADR

Ceciel
Heithuis
Noaberkracht
Dinkelland
Tubbergen
Joost
Smits
Provincie
Zuid-Holland

Lilian
Gankema

UWV
Lorraine
de Ploeg
Gemeente
Rijswijk
Monique
Noya
Gemeente
Rijswijk
Lidia
Zepeda
Gemeente
Haarlemmermeer
Odette
Hartgerink
Provincie
Zuid-Holland
Dorine
Loman
Gemeente
Woerden

Incompany Ynnovate Training | Juni 2015 (Gemeente ‘s-Hertogenbosch)
Nanda
Burgemeester
Gemeente
's-Hertogenbosch
Anja
van Hout
Gemeente
's-Hertogenbosch
Martin
van den Broek
Gemeente
's-Hertogenbosch

Marijna
van Vark
Gemeente
's-Hertogenbosch

Maare
Zondervan
Gemeente
's-Hertogenbosch

Adina
Janssen
Gemeente
's-Hertogenbosch
Dennis
van Rooij
Gemeente
's-Hertogenbosch
Tom
Ritzen
Gemeente
's-Hertogenbosch
Marlien
van Goor
Gemeente
's-Hertogenbosch

Open Ynnovate Training | Mei 2015
Harry
Gerth
Gemeente
Oud-Beijerland
Andre
Wacquier
Ministerie
van BZK
Frank
van Lieshout
Ministerie
van BZK

Veronique
van Proemeren
Gemeente
Voerendaal

Iris
Leene
Gemeente
Arnhem
Thea
Wiese
UWV

Ans
Koetsenruijter
Gemeente
Rotterdam
Ewald
Stegenga
Gemeente
Overbetuwe
Bertwin
Lussenburg
Ministerie
van VenJ
Tomas
de Graaf
UWV

Marlies
Maat
Servicepunt 71

Incompany Ynnovate Training | Mei 2015 (Gemeente Leiderdorp)
Achmed
Achbari
Gemeente
Leiderdorp
Carla
Rijling
Gemeente
Leiderdorp

Floor
van Haasteren
Gemeente
Leiderdorp
Karin
Fahner
Gemeente
Leiden
Marie-Louise
Ceelie
Gemeente
Leiderdorp
Marja
van Bruggen
Gemeente
Leiderdorp
Marjo
Pecht
Gemeente
Leiderdorp

Maurice
Molenaar
Gemeente
Leiderdorp

Natascha
van den Bosch
Gemeente
Leiderdorp
Petra
de Goei
Gemeente
Leiderdorp
Sonata
Sulinskaite
Gemeente
Leiderdorp

Wendy
Schouten
Gemeente
Leiderdorp

Incompany Ynnovate Training | April 2015 (Stichting TOSV)
Christine
Schellekens
UWV

Rose
Revivo
SVB

Barbara
Boon
SVB

Bente
van Bokkum
Openbaar
Ministerie
Jihane
Abalhoussaien
SVB
Nermin
Agovic
SVB
Nicky
van der Voort
SVB
Rolf
Groothuizen
SVB

Open Ynnovate Training | April 2015
Bart
Oomen
IND


Judith
Harmelink
Gemeente
Lingewaard
Marie-José
van Lent
Gemeente
Haarlem
Edgar
Oomen
Werkplaats
Rotterdam Zuid
Angela
van der Woude
AMREF
Flying Doctors
Maja
Valstar
RVO

Sylvia
van de Wetering
UWV

Karin
Rienstra
Portaal

Mirjam
Zerstegen
Portaal

Ronald
Schaap
Gemeente
Amsterdam

Incompany Ynnovate Training | April 2015 (Gemeente ‘s-Hertogenbosch)
Raoul
Beckers
Gemeente
's-Hertogenbosch
Brigit
Laumen
Gemeente
's-Hertogenbosch
Koen
van Waes
Gemeente
's-Hertogenbosch
Pauline
Slaa
Gemeente
's-Hertogenbosch
Neeltje
Wijtvliet
Gemeente
's-Hertogenbosch
Muriel
Wehrung
Gemeente
's-Hertogenbosch
Nanette
Thirion
Gemeente
's-Hertogenbosch
Jennifer
Artz
Gemeente
's-Hertogenbosch
Ton
Laturette
Gemeente
's-Hertogenbosch

Ingrid
Blom
Gemeente
's-Hertogenbosch
Peter
van den Berg
Gemeente
's-Hertogenbosch

Joyce
Plomp
Gemeente
's-Hertogenbosch

Open Ynnovate Training | Maart 2015
Sarah
Bergsen
Fontys Hogescholen
Gert
van der Meulen
Belastingdienst
Jet
de Ket
Belastingdienst
Theo
Hendriksen
Belastingdienst

Evelien
Houweling-Castelein
Gemeente Leiden
Martine
Hartkamp
Gemeente Rotterdam
Chris
Steenmeijer
Provincie Gelderland

Gerard
Dabroek
Kadaster

Jorien
Weterings
Nationaal Archief

Ira
Spannenburg
Gemeente Delft

Allard
Spruijt
Immigratie- en Naturalisatiedienst
Esther
Sprangers
Gemeente Rotterdam

Open Ynnovate Training | Januari 2015
Karen van der
Zande-Loos
Hogeschool Rotterdam
Miranda
Beekhuis-Koster
Kadaster

Marjo
Smolenaers
Immigratie en -Naturalisatiedienst

Loes
Driessen
Gemiva SVG


Francois
Peters
UWV

Brigitte
Gillissen
Gemeente Nijmegen


Taniko
Groenendijk
UWV


Daisy
Konijn
UWV


Saskia
Schepers
UWV

Linda
ter Heerdt
Kadaster

Jan
van der Wolde
Gemeente Rotterdam

Incompany Ynnovate Training | December 2014 (Gemeente Lelystad)
Marcel
Tomasowa
Gemeente Lelystad
Remco
van Pel
Gemeente Lelystad
Lidwien
Venselaar
Gemeente Lelystad
Marijn
Stienstra
Gemeente Lelystad
Carli
Di Bortolo
Gemeente Lelystad

Brigitte
Bonte
Gemeente Lelystad
Ynnovators Pool
Jay
Nohar
Gemeente Lelystad

Marthijs
Berentschot
Gemeente Lelystad

Romke
van der Veen
Gemeente Lelystad
Yolanda de Lange
-Rosmalen
Gemeente Lelystad

Huub
Smoolenaars
Gemeente Lelystad
Ynnovators Pool
Jorn
Pet
Gemeente Lelystad

Incompany Ynnovate Training | November 2014 (Mobiliteitscentrum West-Brabant)
Minke
Weidema
Mobiliteitscentrum
West-Brabant


Cora
Goedvriend
Belasting-
samenwerking
West-Brabant
Corina
Segeren
Mobiliteitscentrum
West-Brabant


Han
van den Heiligenberg
Gemeente
Roosendaal
Irene
Koch
Mobiliteitscentrum
West-Brabant

Astrid
Leroy


Anja
Hopstaken
Mobiliteitscentrum
West-Brabant
Irma
Dekker
Gemeente
Breda
Esther
van Dijk
Mobiliteitscentrum
West-Brabant

Mary
Heessels
Mobiliteitscentrum
West-Brabant

Open Ynnovate Training | November 2014
Marieke
de Feyter
A+O Fonds
Gemeenten
Annette
Geerts
UWV


Edith
Kalmeijer
Kamer
van Koophandel
Jeroen
Sevink
IND

Jeanelle
Breemer
Gemeente
Rotterdam
Toos
Govers
Gemeente
Nijmegen
Pieter
Holtrop
Belastingdienst

Harald
Kraaij
Kadaster

Miriam
Piket
UWV
Henri
van den Bogaard
UWV

Incompany Ynnovate Training | November 2014 (Gemeente Medemblik)
Tim
Aarts
Gemeente
Medemblik
Helen
Boots
Gemeente
Medemblik
Jeanette
Blaauw
Gemeente
Medemblik
Josephine
Alta
Gemeente
Medemblik
Koosje
Bozelie
Gemeente
Medemblik
Marc
Meendering
Gemeente
Medemblik
Rory
Meester
Gemeente
Medemblik
Sabina
de Reus
Gemeente
Medemblik
Samira
Paarlberg
Gemeente
Medemblik

Incompany Ynnovate Training | November 2014 (Belastingdienst)
Eveline
de Vries
Belastingdienst
Bram
van den Hout
Belastingdienst
Francisca
Dekker
Belastingdienst
Jorn
Maas
Belastingdienst
Piet
Bonnema
Belastingdienst

Jan
Lentink
Belastingdienst
Martijn
Geels
Belastingdienst
Aad
Schippers
Belastingdienst
Bart
Aarsen
Belastingdienst
Laurence
Bijl
Belastingdienst
Sandra
van Essen
Belastingdienst

Incompany Ynnovate Training | Oktober 2014 (Belastingdienst)
Léon
Broekhuis
Belastingdienst
Paul
Rossel
Belastingdienst

Roderik
Blank
Belastindienst
Rob
Vlug
Belastingdienst
Gert-Jan
Funcke
Belastingdienst
Marion
Smit
Belastingdienst

Hans
Potgieter
Belastingdienst

Truus
Nieuwenhuizen
Belastingdienst

Open Ynnovate Training | Oktober 2014
Astrid
Vlaminkx
Provincie Zuid-Holland
Jolieke
Teeken
UWV

Marinke
van de Wetering
UWV

Leontien
van der Kroon
Gemeente Leiden

Yvonne
van Westreenen
Wigo4it
Mirjam
Hendriks
Provincie
Noord-Holland
Victoria
Bakker

Rob
Rosenkamp
Belastingdienst
Sylvia
van der Vlugt
Gemeente Goeree-Overflakkee
Marieke
Post
Gemeente Lelystad

Eduard
Ehrhardt
Gemeente Lelystad

Incompany Ynnovate Training | September 2014 (Gemeente Arnhem)
Leen
Kap
Gemeente Arnhem
Anoeska
Gudden
Gemeente Arnhem
Janna
Brouwer
Gemeente Arnhem
Anka
Buunk
Gemeente Lochem
Henri
van Eck
Gemeente Arnhem
Jasper
Bron
Gemeente Arnhem
Marieke
Hulshof
Gemeente Arnhem
Petra
Wessels
Gemeente Arnhem
Nico
De Milliano
Gemeente Arnhem

Open Ynnovate Training | September 2014
Sara
Huang
Ministerie van EL&I
Nan
Broeders
Gemeente Zaanstad
Fieke
Fenneman-Koch
Kadaster
Annette
Beerepoot
Gemeente Zaanstad
Babette Egges-Huijsmans
ProBiblio
Ynnovators Pool
Maaike
Valkenburg
Gemeente Leiden

Angela
van Rooijen
UW Samenwerking

Remon
Kok
UWV

Carmen
Nolten-Laan
Gemeente Heerhugowaard
Ceryl
de Heer
Gemeente
Leiden
Jeffrey
Rhemrev
Immigratie- en Naturalisatiedienst

Incompany Ynnovate Training | Juni 2014 (Gemeente Hollands Kroon)
Don
Boot
Gemeente Texel

Erwin
Baltus
Gemeente
Hollands Kroon
Huub
Tiebie
Gemeente
Hollands Kroon
Karst
Ketelaar
Gemeente
Hollands Kroon
Rob
Schilder
Gemeente
Hollands Kroon
Henri
Westra
Gemeente
Hollands Kroon
Jacinta
van Nuland
Gemeente
Hollands Kroon
Serina
Klein
Gemeente
Hollands Kroon
Frans
Prins
Gemeente
Hollands Kroon
Elly
Krom
Gemeente
Hollands Kroon
Lia
van den Berg
Gemeente
Hollands Kroon
Marja
de Jong
Gemenete
Hollands Kroon

Open Ynnovate Training | Juni 2014
Peter
Bergman
ICTU

Fred
Jansen
A+O Fonds Gemeenten
Ynnovate Trainer
Karin
van der Vaart
Provincie
Noord-Holland
Jorien
Kaper
Gemeente Haarlem

Ellen
van der Vossen
Gemeente Haarlem
Linda
Kuiper
Gemeente Enschede
Esther
Bastiaanse
Auditdienst Rijk
Dickjan
Nieuwenhuizen
Rijksvastgoedbedrijf
Arne
Mooij
Gemeente
Rotterdam
Marcel
van Kersbergen
Gemeente Lelystad

Temke
Cochius
UWV
Ynnovators Pool

Incompany Ynnovate Training | April 2014 (Gemeente Veghel)
Dorothe
de Bruin-van Gaal
Gemeente Veghel
Mirella
Jacobs
Gemeente Veghel
Jeanine
Rijken
Gemeente Veghel
Veronique
de Wit
Gemeente Veghel
Maryse
Slingerland
Gemeente Veghel
Helmie
Bloemers
Gemeente Veghel
Just
Krijn
Gemeente Veghel
Renske
Meijers
Gemeente Uden
Joyce
van Laarhoven
Gemeente Vehgel

Incompany Ynnovate Training | April 2014 (Gemeente Oost-Gelre)
Andre
te Brake
Gemeente
Oost-Gelre
Peter
Ballast
Gemeente
Oost-Gelre
Henk
Steggink
Gemeente
Oost-Gelre
Stephan
Papen
Gemeente
Oost-Gelre
Philippe
Kromjong
Gemeente
Oost-Gelre
Arjan
Spaargaren
Gemeente
Oost-Gelre
Bernadette
Spieker
Gemeente
Oost-Gelre
Ineke
Wesselink
Gemeente
Oost-Gelre

Nardy
Gosselink
Gemeente
Oost-Gelre
Carry
de Vries
Gemeente
Oost-Gelre

Incompany Ynnovate Training | April 2014 (Belastingdienst)
Gert
Nijhof
Belastingdienst
Brigitte
van den Broek
Belastingdienst
Karen
Horijon
Belastingdienst
Jan
Slendebroek
Belastingdienst
Andries
Jagt
Belastingdienst
Jeanette
Kret
Belastingdienst
Tejo
Sprey
Belastingdienst
Sandra
le Loux
Belastingdienst
Tanja
van Huizen
Belastingdienst
Mike
van Schaagen
Belastingdienst

Incompany Ynnovate Training | April 2014 (DUO)
Leo
Harryvan
DUO
Friso
Snijder
DUO
Fiebo
Scholtens
DUO
Anna
Westra
DUO
Louise
Geersing
DUO
Sylvia
Hendriks
DUO
Petra
van der Tol
DUO

Monique
Lupker
DUO

Eduard
Conradi
DUO
Marline
Bataille
DUO
Maaike
Broersma
DUO

Incompany Ynnovate Training | Maart 2014 (ADR)
Ronald
van Maurik
Auditdienst Rijk
Kristine
Schoots
Auditdienst Rijk
Bart
van der Tol
Auditdienst Rijk
Fons
van de Ven
Auditdienst Rijk
Nando
Aafjes
Auditdienst Rijk
Priscilla
Nahon-Hulshoff
Auditdienst Rijk
Monica
Röling - Huisman
Auditdienst Rijk
Wouter
Zijlman
Auditdienst Rijk
Erik
Raven
Auditdienst Rijk

Incompany Ynnovate Training | Maart 2014 (Ministerie van Buitenlandse Zaken)
Lex
van der Hoeven
Ministerie van BuZa

Ferdinand
Lahnstein
Ministerie van BuZa

Meie
Kiel
Ministerie van BuZa

Peter
Richtering-Blenken
Ministerie van BuZa
Robin
Uyterlinde
Ministerie van BuZa
Conny
de Hoogh
Ministerie van BuZa
Barbara
Aerssens
Ministerie van BuZa
Guus
Wattel
Ministerie van BuZa
Leo
van der Tang
Ministerie van BuZa
Leontien
Zwakhalen
Ministerie van BuZa
Susanne
Hoefnagel
Ministerie van BuZa

Scot
Cowan
Ministerie van BuZa

Open Ynnovate Training | Maart 2014
Jan
van der Ploeg
Gemeente Haren

Jolande
van 't Woudt
Gemeente Rotterdam
Patrick
Nelen
Gemeente Tholen

Albert Jan
Hoff


Jochem
Oostveen
Gemeente Amsterdam
Inge
Homberg
Provincie
Zuid-Holland
Nienke
Betlem
Ministerie van SZW

Samula
Mescher
Gemeente Ede

Théra
Olthof
Gemeente
Leiden
Jelly
van der Weerd
Gemeente Hengelo

Open Ynnovate Training | Januari 2014
Renée
van der Burg
Ynnovate

Ynnovate Allrounder
Anne-Marie
Backx
Gemeente
Bergen op Zoom
Ynnovators Pool
Simone
Adekoya-van Geelen
Gemeente
Den Haag
Jurgen
Egges
UWV


Herko
Coomans
ICTU

Belia
Hijlkema



Henry
Weesies



Karen
Wassink
Provincie Zuid-Holland
Ione
Bart
Gemeente Lelystad

Incompany Ynnovate Training | Januari 2014 (Gemeente Hollands Kroon)
Marco
Bredeveld
Gemeente
Hollands Kroon
Rebecca
Strooper
Gemeente
Hollands Kroon
Jolanda
Verhoeks
Gemeente
Hollands Kroon
Joke
de Wit
Gemeente
Hollands Kroon
Theo
Rolsma
Gemeente
Hollands Kroon
Ruben
Bakema
Gemeente
Hollands Kroon
Lidia
Pronk
Gemeente
Hollands Kroon
Marco
Ton
Gemeente
Hollands Kroon

Bea
Berghuis
Gemeente
Hollands Kroon
Marije
van Overmeeren
Gemeente
Texel
Henno
Gemeente
Hollands Kroon


Open Ynnovate Training | Oktober 2013
Frits
Engel
UWV

Marcel
Dingemans
Gemeente Montfoort
Ton
van Helvert
Kadaster

Corrie
Jonkers
IND

Rob
Kramer
IND
Karin
de Bourgraaf
Kadaster
Anoeska
Gudden
Gemeente Arnhem
Jolanda
van Dijk
Gemeente Lelystad

Open Ynnovate Training | September 2013
Esther
van Well
Ministerie van EZ

Astrid
Rutten



Vincent
Hovinga
Waterschap Vechtstromen
Gerjan
Grootenhuis
Belastingdienst

Marieke
van den Berg
Gemeente Leiden
Ynnovate Trainer
Ynnovators Pool
Maurits
Hoenders
CMHF


Dille
van Rijssen
Ministerie van BZK


Hinke
Linzel
GGD Hart voor Brabant

Bas
van den Heuvel
Auditdienst Rijk

Incompany Ynnovate Training | Juni 2013 (ADR)
Jany
Kluft
Auditdienst Rijk

Ineke
Aerts
Ministerie van Financien
Rob
van Ruyven
Auditdienst Rijk

Mirjam
Luimstra
Auditdienst Rijk

Martine
de Zeeuw
Auditdienst Rijk
Eveline
Broeders-Wilke
Auditdienst Rijk
Erik
Pothast
Auditdienst Rijk

Open Ynnovate Training | Juni 2013
Monique
Bomert
Belastingdienst


Renate
Stamsnieder
Belastingdienst


Yvonne
Hospers
Belastingdienst
Antoon Groot
Gemeente
Hollands Kroon
Bestuurslid Stichting Ynnovate Fonds
Ynnovators Talk
Esther Hufkens
Gemeente Oosterhout
Carla
de Graaff
Gemeente Renkum
Charlotte
Kroone

Wendela
Verkaik
Gemeente Renkum
Yvette
Hartelo
Gemeente Veghel
Vanessa
Gosselink
Kadaster
Margreet
Pethke
Regio Rivierenland
Hielke Boersma


Open Ynnovate Training | April 2013
Juliette
Santegoeds
Haagse Hogeschool


Karlien
de Bekker
Gemeente Veghel


Caroline
Schoots
UWV | Bureau Digicommissaris
Ynnovators Pool
Rineke
Hemminga
Auditdienst Rijk


Paul
van Tongeren
Gemeente de Ronde Venen
Margot
van den Berg
ICG Rijksoverheid

Annerieke
Halff
Gemeente Zaanstad

Samir
Bashara
Gemeente Hoorn

Anne-Marie
Oostermeijer
Ministerie van BZK
Wilma
Schinkel
Auditdienst Rijk

Open Ynnovate Training | Maart 2013
John
van den Broek
UWV


Annelies
van der Bij
Gemeente Hoorn


Marieke
Aantjes
Ynnovate

Innovatie Booster
Mae
Scherpenisse
UWV


Nienke
de Wilde
Ministerie van SZW
Ynnovators Pool
Rosita
Pennings
UW Samenwerking

Ellie
de Boer - Grapendaal



Incompany Ynnovate Training | Februari 2013 (Provincie Gelderland)
Karin
Pordon
Provincie Gelderland


Sander
Veltmaat
Provincie Gelderland


Olof
Mudde
Provincie Gelderland


Dieter
Bakker
Provincie Gelderland
Bestuurslid Stichting Ynnovate Fonds
Tom
Koppe
Rekenkamer
Oost
Stan
Crienen



Niels
Huijbers



Alwin
Bakker
Provincie Gelderland
Petra
Janssen-Dhont
Provincie Gelderland
Lotte
Drouwen
Landschap Erfgoed Utrecht

Aysha
Kleingeld
Provincie Gelderland

Marije
Witten
Provincie Gelderland

Open Ynnovate Training | Februari 2013
Yvonne
Koopen
GGD
Hollands Noorden

Marike
Brouwer
UWV


Angelique
Albertus
UWV


Arja
Span
Provincie
Noord-Brabant

Gert-Jan
van de Bovenkamp
Gemeente Almere
Rinske
Hofman
Kadaster

Ben
Nieuwenstein
Belastingdienst

Incompany Ynnovate Training | December 2012 (Auditdienst Rijk)
Raymond
Niamat
Auditdienst Rijk
Irma
Vrielink ✝
Auditdienst Rijk
Roderik
van Zijderveld
Auditdienst Rijk
Stephanie
Veldhuis
Auditdienst Rijk
Henry
Eising
Auditdienst Rijk

Paul
van Eersel
Auditdienst Rijk
Bert
Boerrigter
Auditdienst Rijk
Marco
de Bock
Auditdienst Rijk
Pim
Snoep
Ministerie van Financiën

Incompany Ynnovate Training | November 2012 (Auditdienst Rijk)
Ria
Pommerel
Auditdienst Rijk

Caroline
van Thiel
Ministerie van Financiën
Avinash
Nandram
Auditdienst Rijk


Stefan
de Goeijen
Auditdienst Rijk


Klaas
van Diermen
Auditdienst Rijk
Conchita
Galarza
Auditdienst Rijk
Jacqueline
van Genderen
Auditdienst Rijk
Bert
Hadders
Auditdienst Rijk

Open Ynnovate Training | Oktober 2012
Leo
Vos


Cécile
den Ouden
Gemeente Veghel
Roderick
van de Geer
UWV
Tonnie
Konings
FNV
Chantal
van Riel
UWV
Arnoud
Paternot
UWV
Dieuwke
de Boer
Belastingdienst
Caroline
Chausteur
SVB
Natalie
Huijsmans





Leonie
van der Kruk
Provincie
Noord-Holland


Remi
van Steenderen
Autoriteit Consument & Markt


Else
Langbroek
Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden

Incompany Ynnovate Training | September 2012 (Ministerie van Financien)
Mikis
de Winter
ICTU
Paul
Fransen



Judith
van den Berk
SSC-ICT Haaglanden
Dewi
Pourchez

Robert
Bloem

Faysal
Agnaou

Robert
Taal
Ministerie van BZK
Rinske
Straat

Michael
Klos
Open State Foundation

Open Ynnovate Training | September 2012
Esther
Arrindell
Hogeschool Windesheim
Evelien
Fick
Wigo4it

Damiët
de Lange
Ministerie van Financiën
Loubna
Zarrou
Auditdienst Rijk

Natasja
Stuifbergen
Gemeente Zaanstad


Tess
Doucet



Jolien
Klein Wassink
UWV


Judith
Jeurissen
Rijksacademie voor Financiën, Economie en bedrijfsvoering

Incompany Ynnovate Training | Mei 2012 (Gemeente Berkelland)
Illjitsj
IJsebrands
Gemeente Berkelland

Stefan
Nijenhuis
Gemeente Berkelland

Marjolein
van der Meer
Gemeente Berkelland
Marcel
Wansink
Gemeente Berkelland

Alex
ter Horst
Gemeente Berkelland

Jan
Wikkerink
Gemeente Berkelland
Heleen
Huiskamp
Regio Achterhoek

Dennie
Schuurmans
Gemeente Berkelland

Jolanda
Menneken
Gemeente Berkelland
Eric
Gussekloo
Gemeente Berkelland
René
Nijboer
Gemeente Berkelland
Carmen
klein Goldewijk
Gemeente Berkelland

Open Ynnovate Training | Mei 2012
Dea
Snoeijer
Provincie
Noord-Holland
Ynnovators Pool
Odette
de Koning



David
Jansen
Auditdienst Rijk


Gert-Jan
de Maagd
Ministerie van Infrastructuur en Milieu

Dave
Mansoor

Annemiek
van den Berg
Gemeente Utrecht
Patricia
Kusters
SED organisatie
Judith
van Dongen
Inspectie SZW
Nelleke
Aantjes
CNV Connectief Academie
Ynnovators Pool
Johan
Rijcken
Gemeente Zaltbommel

Open Ynnovate Training | April 2012
Anne-Marie
Post
UWV
Miranda
van Soest
UWV
Evert
Florijn
UWV
Floor
Fokkert
UWV
Yvonne
Bot
Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Nick
Smits
UWV


Erie
Tanja
Raad voor het Openbaar Bestuur

Incompany Ynnovate Training | Maart 2012 (Auditdienst Veiligheid en Justitie)
Beate
Numan
Auditdienst Rijk

Debbie
van Ilpenhof
Auditdienst Rijk

Roel
van Varick
Auditdienst Rijk

Ingrid
Kros-Verkamman
Auditdienst Rijk
Ceriel
Spaaij
Auditdienst Rijk
Gerard
van Huuksloot
Auditdienst Rijk
Ada
de Vette
Auditdienst Rijk
Said
el Ayadi
Auditdienst Rijk

Open Ynnovate Training | Februari 2012
Bas
van Amersfoort


Kim
Uittenbosch
Provincie
Noord-Holland
Richard
Hekelaar
UWV

Dennis
van Nieuwenhuijzen

Kees
van der Maarel
Ministerie van Financiën
Leo
de Mol




Raymond
Lunes ✝
Ministerie van BZK

Open Ynnovate Training | Januari 2012
Fleur
Pullen
Ynnovate

Innovatie Booster
Albert Jan
van Zwieten
RDW


Pascale
Georgopoulou
Gemeente Amstelveen

Inge
van Dijk
Ynnovate
Innovatie Booster
Laura
Peetoom
Provincie
Noord-Holland
Ynnovators Pool
Bart
Prehn



Marianne
de Boer
Provincie
Noord-Holland

Maartje
Le Goff
Kadaster


Ellen
Dijkman
Gemeente Berkelland
Koen
Vredebregt
Provincie
Zuid-Holland

Open Ynnovate Training | December 2011
Tamara
Huffmeijer


Susanna
Butterman
Gemeente Ede

Nadina
Hamzic-Ibrahimovic
Gemeente Veghel
Floor
Martens


Michele
van de Craats


Hetti
van Hamersveld
Provincie Zuid-Holland
Esther
van der Storm
Ynnovate
Innovatie Booster
Sabine
Hoogstad
Stichting Intermin
Ynnovators Pool
Daniëlle
Schurink

Misheyla
Ricardo


Comments are closed.