De Ynnovators

Deelnemers van de Ynnovate Training worden opgeleid tot Ynnovators. De Ynnovators zijn innovatieprocesbegeleiders die zelf werkzaam zijn binnen de publieke sector en in staat zijn om een groep te helpen in het vinden en realiseren van ideeën en oplossingen voor een specifiek vraagstuk. Samen vormen de Ynnovators een netwerk dat zich continue inspant voor de realisatie van een innovatieve publieke sector. De Ynnovators zijn daarnaast actief binnen de eigen organisatie in het begeleiden van Ynnovate Sessies en bijvoorbeeld door het creëren van een intern netwerk van Ynnovators. Ben je nieuwsgierig naar de ervaringen van de Ynnovators? Lees ze hier!

Hieronder staat een overzicht van het het complete Ynnovators netwerk.
Tip: je kunt op naam of organisatie zoeken door op CTRL+F te drukken en je zoekterm in te voeren.

Open Ynnovate Training | Juni 2020
Edith van Galen
Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Margot Smits
Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Brigi Niessen
Gemeente
's-Hertogenbosch
Mirjam Gietema

Divosa
Mieke de Lange
Stichting Tinten
Groep
Sherina Kingma
Politie
Nederland
Sandra van de Westerlo
Lunet Zorg
Sharon van Kouwen
RID
de Liemers
Marischka Klotz
Gemeente Meierijstad
Jeltsje Hospes
Gemeente Smallingerland

Open Ynnovate Training | Mei 2020
Ilona Vermare
HZ University
of applied sciences
Teanne de Witte-Breure
Nederlandse Zorgautoriteit
Helga Post
Provincie
Noord-Brabant
Jacques Niehof
Inspectie Leefomgeving en Transport
Friso Veltkamp
Gemeente
Lochem
Karima Azzouz
Inspectie Leefomgeving en Transport
Kirsten
Vreugdenhil
Werkse!

Open Ynnovate Training | Maart 2020

Amanch
Jaff
Gemeente
Den Haag
Froukje
de Leve
Gemeente
Lochem
Renée
Barbilion
Gemeente
Smallingerland
Saskia Brouwer
Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat
Elly Werkman
Gemeente Groningen
Charlotte Vroege
Ministerie van BZK
Ard Kosters
Gemeente Lochem

Incompany Ynnovate Training | Februari 2020 (Ministerie van Justitie en Veiligheid)

Baafke Ooms
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Krist
Wehrung
Ministerie van
Justitie en Veiligheid
Josine ten Kate
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Irma
Heijdt
Ministerie van
Justitie en Veiligheid
Sanne Verhoef
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Monique Eijkenboom
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Anita Keus
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Aart Beenen
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Bas
van de Ven
Ministerie van
Justitie en Veiligheid
Camiel Munier
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Ankie van der Zanden
Ministerie van Justitie en Veiligheid

Incompany Ynnovate Training | Februari 2020 (Gemeente Tilburg)
Inge Bastings
Gemeente Tilburg
Glenn
Arrindell
Gemeente Tilburg
Romy Jansen
Gemeente Tilburg
Inez Rastovac
Gemeente Tilburg
Stijn
Schoenmakers
Gemeente Tilburg
Koen
van Waes
Gemeente Tilburg
Fiona Damen-Schuurman
Gemeente Tilburg
Marijn
Gevers
Gemeente
Tilburg
Mathijs van den Broek
Gemeente Tilburg

Incompany Ynnovate Training | December 2019 (Waterschap Hollandse Delta 2)
Leander Mackloet

Waterschap Hollandse Delta
Rachid Abraimi

Waterschap Hollandse Delta
Charlotte van Erp Taalman Kip
Waterschap Hollandse Delta
Melanie van der Ploeg
Waterschap Hollandse Delta
Olaf Duin
Waterschap Hollandse Delta
Marinus Swenne
Waterschap Hollandse Delta
Marco Boer
Waterschap Hollandse Delta
Ilona Goudswaard
Waterschap Hollandse Delta
Sophia Sadi
Waterschap Hollandse Delta
Maurice Hamels
Waterschap Hollandse Delta

Open Ynnovate Training | December 2019
Mirian Mommers

Gemeente Stein
Esther Sanders
Omgevingsdienst Zuidoost-Brabant
Tim Sachse

UWV
Kiki du Mée

UWV
Fleur Zengerink
Gemeente Haaksbergen
Yolinde Meekel
UWV
Anne Klerx
Gemeente Stichtse Vecht
Dea van Soest
Gemeente Dordrecht
Nancy Visser
Gemeente Alphen aan den Rijn
Mirjan Albers

Cubiss

Incompany Ynnovate Training | December 2019 (Waterschap Hollandse Delta)
Ruben Timmerman
Waterschap Hollandse Delta
Ernst Pieter Bakker
Waterschap Hollandse Delta
Yibinh Le

Waterschap
Hollandse Delta
Catrin Niesel
Waterschap Hollandse Delta
Bartjan Buchner
Waterschap Hollandse Delta
Werner Stuurman
Waterschap Hollandse Delta
Joris Solleveld
Waterschap Hollandse Delta
Job Heerink
Waterschap Hollandse Delta
Dave van Ree
Waterschap Hollandse Delta
Guido van der Kolk
Waterschap Hollandse Delta

Incompany Ynnovate Training | November 2019 (gemeente Velsen)
Jorien
Hinloopen

Gemeente Velsen
Elsa Houtman-de Greet
Gemeente Velsen
Birsen
Can
Gemeente Velsen
Judith
van der Vlies
Gemeente Velsen
Debby
Kostandy
Gemeente Velsen
Jacomijn op den Dries
Gemeente Velsen
Edith
Freriks
Gemeente Velsen
Nienke
van der Staaij
Gemeente Velsen
Astrid Rietveld
Gemeente Velsen
Mirjam de Wildt
Gemeente Velsen
Maaike Meesters

Gemeente Velsen
Judith Engels
Gemeente Velsen

Open Ynnovate Training | November 2019
Cindy Lemmer

Gemeente
Den Haag
Shane
Kleyhorst
Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier
Marjolein Klijn
Stichting
Ons Tweede
Thuis
Patricia Wiering
Stichting
Ons Tweede
Thuis
Monique Roelfsema

Politie
Marjolein Linders

UWV
Hans Pieter Stekelenburg
Ministerie van BZK
Hanneke van Dillen
Gemeente 's-Hertogenbosch
Mieke van der Linden
Veiligheidsregio Utrecht
Eva de Veth
Politie Nederland
Yvonne Houtakkers
Gemeente Leudal
Olga van de Ven
Gemeente Leudal

Incompany Ynnovate Training | November 2019 (Veiligheidsregio Fryslân)
Miranda Huguening
GGD Fryslân
Anneke Zijlstra
Veiligheidsregio Fryslân
Anne Strikwerda
Veiligheidsregio Fryslân
Nienke Bakker
GGD Fryslân
Bianca Bijlstra
Veiligheidsregio Fryslân
Vanessa Jonker
Veiligheidsregio Fryslân
Annegien de Vries
Veiligheidsregio Fryslân
Froukje de Vries
Veiligheidsregio Fryslân
Martin Kool
Veiligheidsregio Fryslân
Michiel Riedstra
Veiligheidsregio Fryslân
Danny Hiemstra
Veiligheidsregio Fryslân

Open Ynnovate Training | September 2019
Esther Ardon

Gemeente Haaksbergen
Anton Goossen
Gemeente Goeree-Overflakkee
Anouk van Pul

Gemeente Rucphen
Marianne van Spijker

Gemeente Deventer
Jorike Berghuis
Gemeente Lochem
Esther Hof
Politie Nederland
Gerrie Kleijngeld
Gemeente Maasdriel
Wendy Goedel
Gemeente IJsselstein
Astrid Schoon

Provincie Utrecht
Martijn Vos
Provincie Noord-Holland

Incompany Ynnovate Training | September 2019 (Wageningen University & Research)
Inge Buitink
Wageningen University & Research
Sjors Clemens
Wageningen University & Research
Linde Selen
Wageningen University & Research
Lisette Schoonman
Wageningen University & Research
Lidwien Graafland

Wageningen University & Research
Stacey Neervoort
Wageningen University & Research
Henri ten Klooster
Wageningen University & Research
Reinate Wolven
Wageningen University & Research
Jaap Huinink
Wageningen University & Research
Rolf Heling
Wageningen University & Research
Adriëlle Bloemendaal
Wageningen University & Research
Daniël Schoenmaker
Wageningen University & Research

Incompany Ynnovate Training | September 2019 (Talentenregio)
Iris
Boers
Provincie Overijssel
Bjorn
Edelenbos
Provincie Overijssel
Anneloes
Krone
Provincie Overijssel
Anna Bentschap Knook
Provincie Overijssel
Willemijne Moes
Provincie Overijssel
Mariët de Ruiter
Provincie Overijssel
Marieke Tangenberg
Gemeente Oldebroek
Gerlinde van Hooren

Gemeente Oldebroek

Incompany Ynnovate Training | Mei 2019 (gemeente Papendrecht)
Karen van Rijswijk
Gemeente Papendrecht
Sigrid Lommers
Gemeente Papendrecht
Wilco van Oosten
Gemeente Papendrecht
Chandre Nandoe
Gemeente Papendrecht
Sandra
Dwarswaard

Gemeente Papendrecht
Nellie
Manders

Gemeente Papendrecht
Hanneke van den Berg

Gemeente Papendrecht
Lisette
Human-Oudenaarden
Gemeente Papendrecht
Cecile
Bus
Gemeente Papendrecht
Leontien van Klaveren
Gemeente Papendrecht
Evelien
Korteland
Gemeente Papendrecht
Jantine
Prins
Gemeente Papendrecht

Open Ynnovate Training | Mei 2019
Jeroen Meijer
Gemeente Zaanstad
Lotte Pardieck
Gemeente Zaanstad
Pascalle Janssen
Gemeente Stein
Marja Otten
Gemeente Rotterdam
Annelies Louwman

Gemeente Rotterdam
Jin-Wen
Omar
Provincie Noord-Holland
Sandra Kocken

Gemeente Rotterdam
Hans Gommer

Provincie Utrecht
Reint
Smit
Ministerie van Financiën
Nicolette van der Slot
DisGover
Frank
Braas
Ministerie van Financiën
Hannah
Graaf
Gemeente Utrecht

Open Ynnovate Training | April 2019

Irene
de Wit

RDW
Si-Ra
van der
Werf

RDW
Kelly Rossel-Vlielander
Ministerie van Justitie en Veiligheid
Janet
Meijer

Gemeente Groningen
Brenda Bouwhuis
Gemeente Zeist
Corina Poldervaart
UWV
Susan van Esch
Politie
Brandon Pouw
Provincie Zuid-Holland
Kim Keijsers
Stichting Digisterker
Suzanne Lecluijze
Gemeente Eindhoven
Nienke da Silva
ILT

Incompany Ynnovate Training | April 2019 (gemeente Alkmaar)
Annette
van Dijk
Gemeente Alkmaar
Lianne
van Leeuwen
Gemeente Alkmaar
Anouke Butter

Gemeente Alkmaar
Heidi
Koppes
Gemeente Alkmaar
Alex Verduin
Gemeente Alkmaar
Ingeborg Martens
Gemeente Alkmaar
Eveline Schipper
Gemeente Alkmaar

Incompany Ynnovate Training | Maart 2019 (gemeente Coevorden)
Rina Tuinstra
gemeente Coevorden
Irene Dröge
gemeente Coevorden
Rieja Raven
gemeente Coevorden
Marleen Bosch
gemeente Coevorden
Karin Kroesbergen

gemeente Coevorden
Eddy Schottert
gemeente Coevorden

Open Ynnovate Training | Maart 2019
Petra Knippenberg
Werkorganisatie de BUCH
Anouk Kraakman
Werkorganisatie de BUCH
Patricia Ekinci-Kaffa
Gemeente Den Haag
Desiree Veer
Gemeente Arnhem
Jeannette van Waardenberg
Regionale Sociale Dienst Kromme Rijn Heuvelrug
Annette
Kemmeren

Gemeente Bergen op Zoom
Joke
van Dijk

Gemeente Bergen op Zoom
Marianne Kleingeld-Vinke

Gemeente Westvoorne
Daphne Engelbert
Gemeente Rotterdam
Sascha Bekker
Gemeente Meierijstad

Incompany Ynnovate Training | Februari 2019 (gemeente ‘s-Hertogenbosch)
Linda
Braat
Ynnovate
Sam Smies
Gemeente 's-Hertogenbosch
Ellen de Roos
Gemeente 's-Hertogenbosch
Elles van der Heijden
Gemeente 's-Hertogenbosch
Ellian Siemers
Gemeente 's-Hertogenbosch
Glenn Schapendonk
Gemeente 's-Hertogenbosch
Irfan Gadzo
Gemeente 's-Hertogenbosch
Maaike Hofmeijer
Gemeente 's-Hertogenbosch
Sigrid Hoppener
Gemeente 's-Hertogenbosch
Wendy Assmann
Gemeente 's-Hertogenbosch
Luc van Eerd
Gemeente 's-Hertogenbosch
Ralf van der Heijden
Gemeente 's-Hertogenbosch

Open Ynnovate Training | December 2018
Sharon Neulen
Gemeente Raalte
Magdalena Grus
Kadaster
Ben Oosterhuis
UWV Werkbedrijf
Daphne van Mierlo
Gemeente Tilburg
Anouk van Bussel

Ynnovate
Janny de Jonge
Gemeente Schouwen-Duiveland
Trudie van der
Hoek
Gemeente
Papendrecht
Michèlle Lourens - Verhoef
RDW

Incompany Ynnovate Training | November 2018 (RDW)
Dirk Jan
Scharringhuisen

RDW
René
Tuinhout
RDW
Martien van Wijngaarden
RDW
Rianne
Schellekens
RDW
Mirjam
Timmermans

RDW
Madeleine Heitmeijer-Broersen
RDW
Erna
Leijsma

RDW
Rita
Boekholdt
RDW

Open Ynnovate Training | November 2018
Olaf de Koning
Gemeente Almere
Theo Meulen
Gemeente Nederweert
Manon Beuken
Gemeente Deventer
Joyce Simons
Gemeente Westland
Miranda Weijer
IND
Ronald Bouquet
Ministerie van BZK
Marieke Hezemans
Cubiss
Ruurt van der Wel
Aangenaam BoZ NV
Melissa Kolhorn
Gemeente Tilburg
Astrid Horzelenberg
Belastingdienst
Emmy Kroese-Visser
Gemeente Medemblik

Incompany Ynnovate Training | Oktober 2018 (Gemeente Deventer & Apeldoorn)
Irma Vermeulen
Gemeente Deventer
Dominick Woltering
Gemeente Deventer
Yvonne Tiemens
Gemeente Deventer
Judith Buter
Gemeente Deventer
Rikjan Omvlee
Gemeente Deventer
Lisette Boot
Gemeente Deventer
Janneke Veeneman
Gemeente Deventer
Inge Wichink Kruit
Gemeente Deventer
Anita Kloosterman
Gemeente Apeldoorn
Chanttal Westerhof
Gemeente Apeldoorn
Ellen Roza
Gemeente Apeldoorn

Open Ynnovate Training | Oktober 2018
Edith Kaldijk

RDW
Leila van Zaal

Gemeente
Den Helder
Lammert Schepers
Ministerie van Financien/ADR
Anne-Linde Oldenhof

Gemeente Winterswijk
Manon van den Bosch

Ministerie van BZK
Rosanne Woudt

Kadaster
Daan Mulders

Gemeente Bergen op Zoom
Sander Uijtdehaage
Provincie Noord-Holland
Jose Velzeboer
IND

Open Ynnovate Training | Juni 2018 (Noord Nederland)
Sietske Ykema
Gemeente Súdwest-Fryslân
Jelly Bruining
Gemeente Groningen
Nathalie van de Garde
Wij Groningen
Mireille Peletier
Wij Groningen
Klazien Hoekstra
Gemeente Raalte
Esther ten Wolde
Gemeente Groningen
Evy Goessen
Gemeente Enschede
Saskia Roest

Humanitas
Lolkje
Wijnia
Gemeente
Súdwest-Fryslân
Siepie Wijbenga
Gemeente Súdwest-Fryslân
Suzanne Beijer
N.V. Nederlandse Gasunie

Open Ynnovate Training | Juni 2018
Jelle van Haaster
Jonge ambtenaar van het jaar 2018
Yvon
van Dongen
Bibliotheek Rotterdam
Tiziana van Boekel-Billé
Gemeente Renkum
Marleen Brans
Ministerie van Financiën - Rijksacademie
Zilla
Heldens
Gemeente Amsterdam
Michiel Bulten
Gemeente 's-Hertogenbosch
Tomas
Ooijevaar
Gemeente Maasdriel
Josh
Geuze
Gemeente Den Haag
Amel Jaafar
Gemeente Súdwest-Fryslân
Sara
van Eijk
Gemeente Rotterdam
Nanda
Nijhof ✝
Kadaster
Miran Joosten
Newpublic - Gemeente Soest

Incompany Ynnovate Training | Juni 2018 (Gemeente Súdwest-Fryslân)
Eduard Witteveen
Gemeente Súdwest-Fryslân
Myra van den Hoed
Gemeente Súdwest-Fryslân
Partick
Witteveen
Gemeente Súdwest-Fryslân
Froukje Stuursma
Gemeente Súdwest-Fryslân
Ilan Boot
Gemeente Súdwest-Fryslân
Francis Koornstra
Gemeente Súdwest-Fryslân
Hindrik Sytema
Gemeente Súdwest-Fryslân
Rianne Kapelle
Gemeente Súdwest-Fryslân
Amadeus Heemsbergen
Gemeente Súdwest-Fryslân
Nanet Hak
Gemeente Súdwest-Fryslân
Marinka Niculescu
Gemeente Súdwest-Fryslân
Martsen Bles
Gemeente Súdwest-Fryslân

Incompany Ynnovate Training | Mei 2018 (Gemeente Meierijstad)
Richelle
Geers
Gemeente Meierijstad
Miriam van den Boogaard
Gemeente Meierijstad
Nicole
Bach
Gemeente Meierijstad
Munira
Ibrahim
Gemeente Meierijstad
Thieu van Asperen
Gemeente Meierijstad
Timo van der Heijden
Gemeente Meierijstad
Hedwig Geurts
Gemeente Meierijstad
Erik Verkuijlen
Gemeente Meierijstad
Saskia Maltha
gemeente Meierijstad
Koen van der Burgt
Gemeente Meierijstad
Yvonne van den Tillaar
Gemeente Meierijstad

Incompany Ynnovate Training | Mei 2018 (Servicecentrum Drechtsteden)
Sebastiaan Buitendijk
Servicecentrum Drechtsteden
Rob Verwegen
Service centrum Drechtsteden
Johan de Roo
Servicecentrum Drechtsteden
Maarten van Halderen
Servicecentrum Drechtsteden
Deniz

Altintas
Servicecentrum Drechtsteden
Marie-Anne Overbeek - Teunisse
Servicecentrum Drechtsteden
Pedro
Blom
Servicecentrum Drechtsteden
Alianne
de Bruijn
Servicecentrum Drechtsteden
Femke
Salimans
Servicecentrum Drechtsteden
Annelies Soons - de Meester
Servicecentrum Drechtsteden
Karin
de Folter
Servicecentrum Drechtsteden

Open Ynnovate Training | Mei 2018
Nina
Bassant
Gemeente Apeldoorn
Tsilla van der Weerd - Sarlui
UWV
Annemarie
van Swam
Gemeente Heumen
Hugo Vegter
Provincie Noord-Holland
Fleur
Kruithof
A+O fonds
Gemeenten
Cathalijne Oort
Leids Universitair Medisch Centrum / dirHRM
Joren
van Veen
Ministerie
van BZK

Open Ynnovate Training | April 2018
Marc
de Bie

Gemeente Meierijstad
Liesbeth
Verstegen

Transvorm
Saskia
Bosman
Gemeente West Maas
en Waal
Sandra Coomans- van Hees
Waterschap Drents Overijsselse Delta
Lisette
van Leemput
Gemeente Enschede
Anneke
van Grotel
Gemeente Almere
Carla van Tongeren-Mulder
Gemeente Almere
Henriette
Schneiders
Gemeente Almere
Annelies
Reijne
Gemeente Zaanstad
Johan
Haasjes
Veiligheidsregio Fryslan
Peter
Scheffer
UWV
Alexander de Haan
Veiligheidsregio Noord-Holland Noord

Incompany Ynnovate Training | Maart 2018 (Gemeente Leiderdorp)
Pamela Pols
Gemeente Leiderdorp
Kim van Goethem
Gemeente Leiderdorp
Suzanne van Noorloos
Gemeente Leiderdorp
Joke
Boot
Gemeente Leiderdorp
Marga Kiel
Gemeente Leiderdorp
Priscilla Paulussen
Gemeente Leiderdorp
Marco
Blansjaar
Gemeente Leiderdorp
Pieter Paardekoper
Gemeente Leiderdorp
Marjorie Kops
Gemeente Leiderdorp
Marieke Weishaupt
Gemeente Leiderdorp
Marijke Menting
Gemeente Leiderdorp

Incompany Ynnovate Training | Maart 2018 (Gemeente Den Haag)
Annemarie de Bont
Gemeente Den Haag
Anne Hans
Gemeente Den Haag
Alette Broekens
Gemeente Den Haag
Asmaa Hannoudi
Gemeente Den Haag
Jantine Muusers
Gemeente Den Haag
Maaike Heijnen
Gemeente Den Haag
Friedolien de Fraiture
Gemeente Den Haag
Esther van der Heijden
Gemeente Den Haag
Gabrielle Kaatee
Gemeente Den Haag
Raymond Hamar
Gemeente Den Haag
Miranda Voogt
Gemeente Den Haag
Rene Halberstadt
Gemeente Den Haag

Open Ynnovate Training | Februari 2018
Bas van der Kruk
Gemeente Rotterdam
Vanda Wesenhagen
Gemeente Rotterdam
Yvonne
Tomassen
Gemeente Apeldoorn
Martijn Aaij
Gemeente Purmerend
Tessa van der Veer
DCMR Milieudienst Rijnmond
Esseline
Blinker
Gemeente Rotterdam
Esther Kuiper-van der Wiel
Inspectie SZW
Juanita
Jeroe
Gemeente Den Haag

Incompany Ynnovate Training | Januari 2018 (Gemeente Den Haag)
Pheona Kuypers
Gemeente Den Haag
Idelet Heij
Gemeente Den Haag
Thera
Konvalinka
Gemeente Den Haag
Eline van Veluw-Jansen
Gemeente Den Haag
Bob Matulessy
Gemeente Den Haag
Gilles Boeuf
Gemeente Den Haag
Sabine Kraemer
Gemeente Den Haag
Suzanne Gordijn
Gemeente Den Haag
Arie-Dick
Schoorl
Gemeente Den Haag
Ingrid Kervel
Gemeente Den Haag
Emma Dek
Gemeente Den Haag
Darja Develing
Gemeente Den Haag

Open Ynnovate Training | December 2017
Nathalie van Helvoort
Gemeente
Rotterdam
Liesbeth Ommen
Gemeente
Rotterdam
Marlous Goeman
Natuur en Milieu Overijssel
Ouafa Lamchachti
Gemeente
Rotterdam
Elisabeth Mondria Raindo
Gemeente Rotterdam
Anna
Klaassens
UWV
Tine
Vogel
UWV
Joris
Booman
SCD Drechtsteden
Puck Sewalt

Ynnovate
Karin Bouma
Gemeente
Den Haag
Natascha Abdoel
Gemeente Den Haag/Dienst SZW
Jennifer Worung
Gemeente Den Haag/Dienst SZW

Open Ynnovate Training | November 2017
Maartje van Keulen
Reclassering Nederland
Laurus van Essen
Openbaar Ministerie
Jochum Wildeman
Reclassering Nederland
Faby Pater
Woonstad Rotterdam
Merlijn Snijders
Gemeente
Rotterdam
Eline van Weelden
Gemeente
Rotterdam
Anita van den Berg

RDW
Rita Zwaga
Gemeente
Borger-Odoorn

Open Ynnovate Training | Oktober 2017
Margot Doggenaar
Gemeente Rotterdam
Sandra Hiensch
UWV
Lennart de Vries
Gemeente Stichtse Vecht
Harmke Tack
Gemeente Deventer
Daniella van Iterson
Stichting Intermin
Willie van der Pijl
Gemeente Alkmaar
Ton Verschoor
Woonstand Rotterdam
Joke van Schijndel
Gemeente Deventer
Eunice Monteiro
Gemeente
Rotterdam
Lenneke Moolenaar
A&O fonds Rijk/ CNV Overheid
Monique van der Meide
Ministerie
van Defensie

Incompany Ynnovate Training | Oktober 2017 (Talentenregio)
Marianne Juk-Kamminga
Talentenregio
Tjerk
Voigt
Gemeente Westerveld
Gertwin
Visscher
Gemeente Oldenbroek
Edwin
van der Kolk
Gemeente
Elburg
Geertje Martens
Gemeente Hattem
Annemiek Garretsen
Gemeente Heerde
Tineke de Nooij
Gemeente Kampen
Frank Berghuis

Gemeente Heerde

Open Ynnovate Training | September 2017
Anita Juffermans

Gemeente Rijswijk
Antoinette van Hal

Gemeente
Rijswijk
Krista Sjardijn
Gemeente Midden-Delfland
Monica Olsthoorn
Gemeente Pijnacker-Nootdorp
Niki Tielbaard

Kadaster
Fleur Matveld
Gemeente Leidschendam Voorburg
Hermien Muller

Gemeente Deventer
Annette Borghuis

Haagse Hogeschool
Christine Groothuis
Gemeente Haarlemmermeer
Arjen Goedendorp
Gemeente
Rotterdam
Sanne van Ommen
Gemeente
Nunspeet
Charlotte Gillet


Kadaster

Incompany Ynnovate Training | September 2017 (RDW)
Bjorn Weekhout
RDW
Robert Gosseling
RDW
Angelique Bakker
RDW
Gwenda van Heel
RDW
Karein Ferwerda
RDW
Mirjam Bik

RDW
Peter van Wijk
RDW
Linda van Dijk
RDW
Paul van der Starre
RDW

Open Ynnovate Training | Juni 2017
Joanne van den Berg
Kadaster
Marian Dielissen
UWV
Benny Weeda
Gemeente Korendijk
Anske Plante
Gemeente Schiedam
Liesbeth Roeles
Gemeente Schiedam
Roosmarijn Peet
Gemeente De Ronde Venen
Luca Messina
Ministerie van SZW
Arie
Pegels
Ministerie van SZW
Jolanda Fiseler
Ministerie van SZW
Melinda Lorincz
Gemeente Rotterdam
Rianne Swinkels
Gemeente Rotterdam
Martine Briggeman
Gemeente Hengelo

Incompany Ynnovate Training | Juni 2017 (Dienst Dommelvallei)
Elena Hermens
Dienst Dommelvallei
Marcella de Leeuw
Dienst Dommelvallei
Patty Hompes
Dienst Dommelvallei
Laura Elshof
Dienst Dommelvallei
Paula Arts
Dienst Dommelvallei
Evelyn Bakhuizen
Dienst Dommelvallei
Arndt van Ruremonde
Dienst Dommelvallei
Inge Matagora
Dienst Dommelvallei
Marjolein
Kroon
Dienst Dommelvallei
Bart Maas
Dienst Dommelvallei
Suzanne Meulenbroeks
Dienst Dommelvallei
Antoinette Berkenveld
Dienst Dommelvallei

Incompany Ynnovate Training | Juni 2017 (Provincie Noord-Holland)
Marieke van der Linden
Provincie Noord-Holland
Günay Yilmaz
Provincie Noord-Holland
Ellen
van der Heijden
Provincie Noord-Holland
Riekje Wiersma
Provincie Noord Holland
Tessa Dekker
Provincie Noord-Holland
Tessa Falke
Provincie Noord-Holland
Petra Seijerlin
Provincie Noord-Holland
Ditte Valk
Provincie Noord-Holland
Harry
van der Pijl
Provincie Noord-Holland
Elien
de Graaf
Provincie Noord-Holland
Rachel van Weissenbruch
Provincie Noord-Holland
Anja
Berens
Provincie Noord-Holland

Open Ynnovate Training | Mei 2017 (Groningen)
Anna Froukje Oosterhuis
Rijkswaterstaat
Wilma
van Dinther
Gemeente Groningen
Henriette
van Essen
Gemeente Groningen
Carien
Zwaga
Gemeente Zwolle
Lia Haverkamp-Kleijer
Gemeente Oldebroek
Ulie Glas
Gemeente Groningen
Marion Koppert
Gemeente Enschede
Shirley Elands
Kadaster
Rob
van Andel
Auditdienst Rijk
Wybren van Duinen
Auditdienst Rijk
Wim
van den Hende
RDW
Bianca Meekers
Gemeente Zwolle

Incompany Ynnovate Training | April 2017 (RDW)
Wendy Brooshooft
RDW
Annelies Hendriks
RDW
Michelle Arends
RDW
Marloes Bremmer
RDW
Danielle Vogel
RDW
Inge Wolbers
RDW
Marjan Uil
RDW
Wim Bruil
RDW
Teun Verschuren
RDW
Jelma Buitenweg
RDW
Katinka Cammeraat
RDW

Open Ynnovate Training | April 2017
Joeta Verboom
Ministerie van Veiligheid en Justitie
Anja de Rooij
Veiligheidsregio Zuid Holland Zuid
Jaap Groeneweg
Samenwerkingsorgaan Hoeksche Waard
Ilse Dietvorst
Gemeente Bergen op Zoom
Marcel Buijs
Gemeente Rotterdam
Edo Postma
ProBiblio
Sanne Ros
Gemeente Rotterdam
Ronald van den Berg
Gemeente Rotterdam
Fiona
Soer
Gemeente Rijswijk
Wilco van der Bas
Gemeente Venray
Bely Voskamp
Gemeente Leiden
Jeanette Matser
Koning Willem 1 College

Open Ynnovate Training | Maart 2017
Martine Emming
Gemeente Oldebroek
Jeroen van Dijk
VNG
Oksana Marcus
Gemeente Den Haag
Barbara Miggelbrink
Raadsgriffie Almere
Daniëlle Schenk
Gemeente Bergen op Zoom
Femke Hartendorp
Stichting
Welzijn Noord
Mayke
Laagland
Rijkswaterstaat

Open Ynnovate Training | Februari 2017
Chrissie van der Meijden
Gemeente Leiden
Jeroen van Houwelingen
Stichting FOM-NOW
Rianne Moes
Gemeente Haarlemmermeer
Doris Bartels
Gemeente Haarlemmermeer
Lisa van der Quast
Auditdienst Rijk
Ruud Polak
Gemeente Rotterdam
Sevim Yalcin
Gemeente Rotterdam
Liedewij Wiersma
Gemeente Asten
Marion Kulk-Romein
ProBiblio
Jacqueline Amesz
Woonstad Rotterdam
Natascha van den Bolt
Gemeente Zaanstad
Fleur Tillekens
Ministerie van Defensie

Incompany Ynnovate Training | Februari 2017 (Gemeente Leudal)
Mikel van Aarssen
Gemeente Leudal
Paula Boonen
Gemeente Leudal
Lars Helwegen
Gemeente Leudal
Erik Lucassen
Gemeente Leudal
Elvera Meuwissen
Gemeente Leudal
Loes Peters
Gemeente Leudal
Andrea Sloesen
BC Broekhin
Adam Tetz
Gemeente Leudal
Linda Timmermans
Gemeente Leudal
Loes
Vestjens
Gemeente Leudal

Incompany Ynnovate Trainig | Februari 2017 (Gemeenten Heerhugowaard en Langedijk)
Eric van Tatenhove
Gemeente
Langedijk
Friedel Nijman
Gemeente Heerhugowaard
Gerda Woltjer
Gemeente
Langedijk
Inge Vosse
Gemeente Heerhugowaard
Julita
Abramovicz
Gemeente Heerhugowaard
Marjan Brethouwer
Gemeente
Langedijk
Marlies Maat
Gemeente
Langedijk
Patrick Bonte
Gemeente Heerhugowaard
Sybren van der Goot
Gemeente Heerhugowaard
Yorick van Rijthoven
Gemeente Heerhugowaard
Joyce Prins
Gemeente Heerhugowaard
Nathalie de Groot
Gemeente Heerhugowaard

Incompany Ynnovate Training | Januari 2017 (Gemeente Breda)
Jan van den Berg
Gemeente Breda
Maureen Baarspul
Gemeente Breda
Willy Diepstraten
Gemeente Breda
Hans Koning
Gemeente Breda
Barbet Hendriks
Gemeente Breda
Monique van Steen
Gemeente Breda
Nadine Gooijers
Gemeente Breda
Rajesh Gayadien
Gemeente Breda
Marielle Pieterse
Gemeente Breda
Alexandra Scholer
Gemeente
Breda
Roos Toering
Gemeente Breda

Open Ynnovate Training | November – December 2016
Monique Niamat
Gemeente Rijswijk
Manon van der Wal
UWV
Lobke van de Graaf
Ministerie van Defensie
Annette Poels
Provincie Gelderland
Anita Wiersma-Vrolijk
Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties
Petra Bijvoet
Gemeente
Alkmaar
Mathieu Noordermeer

ProRail
Lea Mazor
Stichting
ICTU
Marie-José Pelen
UWV
Lisanne Brouwer
Auditdienst Rijk
Linda Oranje
Gemeente
Den Haag

Incompany Ynnovate Training | November 2016 (Gemeente Amersfoort)
Hanny Michels
Gemeente Amersfoort
Marieke Van Donge-Kwakernaak
Gemeente Amersfoort
Georges Elissen
Gemeente Amersfoort
Anne Brandse
Gemeente Amersfoort
Nynke Roodenburg
Gemeente Amersfoort
Sonja Strijk
Gemeente Amersfoort
Dymphna Meijneken
Gemeente Amersfoort
Janette van Dijk
Gemeente Amersfoort

Open Ynnovate Training | Oktober – November 2016
Serah Ossendrijver
UWV
Gertie Aerts
Gemeente Velsen
Esther van Dam
Gemeente Haarlem
Yvonne Feenstra
Gemeente Helmond
Hanneke Baudoin
Gemeente Zaanstad
Marcus
Loog
Gemeente Velsen
Jacqueline Oerlemans
P-Direkt
Masja Reijgersberg
P-Direkt
Febe
Otten
Gemeente Zaanstad
Hiltje van Raalte -
Smit
Gemeente Velsen
Tessa
Dwyer
Gemeente Roosendaal
Arthur Hekker
Autoriteit Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming

Open Ynnovate Training | September – Oktober 2016
Loes Dijkhuis - Alferink
Trendbureau Overijssel / Provincie Overijssel
Gerard van der Niet
Veiligheisregio Zuid-Holland Zuid - Drechtsteden
Saskia de Vries
UWV

Nadine Vlotman
Pameijer

Joëlle Romkes
Servicepunt71
Anita de Bruijn
Gemeente Rotterdam
Jet Sebus
Provincie Zuid-Holland
Eveline van der Vegt
Provincie Gelderland
Fanny Malou Kunneman
Auditdienst Rijk
Marleen Catsburg
Gemeente Zaanstad
Nienke Franse
UWV
Jort Goderie
Gemeente Rijswijk

Incompany Ynnovate Training | September 2016 (Talentenregio)
Olga Zomer
Gemeente Dalfsen
Nicole Snellaars - Lamers
Gemeente Dalfsen
Hans Schoolderman
Gemeente Zwolle
Bert Kleen
Gemeente Zwartewaterland
Johanna Kolk
Gemeente Zwolle
Anne Marie te Boveldt
Gemeente Deventer
Margriet van de Poel
Gemeente Deventer
Ellen van Assem - Tielbeke
Gemeente Zwolle
Koen de Groot
Provincie Overijssel
Annette Borghuis
Gemeente Zwolle

Incompany Ynnovate Training | September 2016 (UW Samenwerking)
Anja Adjoumani
UW Samenwerking
Henriette Bossers
UW Samenwerking
Jantine van Ginhoven
UW Samenwerking
Anne de
Groot
UW Samenwerking
Joris Heerkens
UW Samenwerking
Marleen Kalden
UW Samenwerking
Helene Pulles
UW Samenwerking
Ronald Rumpff
UW Samenwerking
Elise van Schalkwijk
UW Samenwerking

Incompany Ynnovate Training | September 2016 (Gemeente Den Haag)
Rob
van Berlo
Gemeente Den Haag
Cynthia Cham-manuhutu
Gemeente Den Haag
Reinold
Danckaarts
Gemeente Den Haag
Jessica
Kwekkeboom
Gemeente Den Haag
Silvio Nero
Gemeente Den Haag
Narwan Niazi
Gemeente Den Haag
Yvonne Prevos
Gemeente Den Haag
Karmijn van der Steen
Gemeente Amsterdam

Incompany Ynnovate Training | Juni 2016 (Gemeente Heerhugowaard)
Anton Balm
Gemeente Heerhugowaard
Corry Mijnster
Gemeente Heerhugowaard
Frank Schuitemaker
Gemeente Heerhugowaard
Jeroen Meijne
Gemeente Heerhugowaard
Anouchka de Haan
Gemeente Heerhugowaard
Marco Schouten
Gemeente Heerhugowaard
Martine Klaassen Bos
Gemeente Medemblik
Lucienne Braaksma - Guerin
Gemeente Heerhugowaard
Monique Koppejan
Gemeente Heerhugowaard
Patricia Mac Donald
Gemeente Heerhugowaard
Theo Slats
Gemeente Heerhugowaard
Linda Schouten
Gemeente Heerhugowaard

Incompany Ynnovate Training | Juni 2016 (Stichting TOSV)
Stefan Cornelissen
UWV
Joost van Dijke
SVB
David
Engberts
SVB
Caren Geerlings
UWV
Matthijs de Groot
SVB
Thomas Kamps
SVB
Ilona van Leeuwen
UWV
Di-Yong Synesael
UWV
Tess Reitsma
SVB

Open Ynnovate Training | Juni 2016
Anita
Haneman
Gemeente Groningen
Willeke
Lekanne
Gemeente Leiden
Maarten Franken
Randstedelijke Rekenkamer
Marijn
Freud
Gemeente Zaanstad
Catelijne Zantboer
Veiligheidsregio Midden en West Brabant
Amarins Hielkema
Traineeship De Toekomst van Brabant
Astrid
Carron
Gemeente Rijswijk
Sjoerd Jansen
Ministerie van Infrastructuur en Milieu
Marc Mewe
Belastingdienst
Bert
van Lith
Gemeente Rijswijk
Anita van Loon
Gemeente Roosendaal
Yongjun Zhao
Prorail

Open Ynnovate Training | Mei 2016
Rob
van der Veer
ADR
Hanneke
Schaap

ADR
Margriet van der Meer-Tiemersma
ADR
Simone
Verhoeve
UW Samenwerking
Lenie
Pol

UW
Samenwerking
Harmke
Martens
UW
Samenwerking
Matthijs
Mol
Gemeente Bergen op Zoom
Corina Christiaanse
Autoriteit Nucleaire Veiligheid en Stralingsbescherming
Jolanda van de Poppe-Verheule
Belastingdienst
Ivo
Nienhuis
Gemeente Maasdriel
Rob
Winterkamp
Gemeente
Rijkswijk
Verie
van Beek
Gemeente Rijswijk

Incompany Ynnovate Training | Mei 2016 (SED Organisatie)
Angelique Goutier
SED Organisatie
Cynthia Groot
SED Organisatie
Ellen Duijn
SED Organisatie
Margreet Smit
SED Organisatie
Cynthia Vos
SED Organisatie
Jeannette Sondervan
SED Organisatie
Risa Homan
SED Organisatie
Sylvia Keizer
SED Organisatie
Ilse Assies
Gemeente Opmeer
Sandra
Plaverman
Gemeente Opmeer
Karin van der Arend
Gemeente Schagen
John Dekker
SED Organisatie

Incompany Ynnovate Training | April 2016 (Gemeente Amersfoort)
Sonja van Marwijk
Gemeente Amersfoort
Annemieke Jutte
Gemeente Amersfoort
Nico Opstelten
Gemeente Amersfoort
Susan Coen
Gemeente Amersfoort
Niko Paap
Gemeente Amersfoort
Els van Kooten
Gemeente Amersfoort
Richard Lekkerkerker
Gemeente Amersfoort
Gerry Zwier
Gemeente Amersfoort
Margreet
de Geus
Gemeente Amersfoort
Karin Alberts
Gemeente Amersfoort
Lidwien Meerder
Gemeente Amersfoort
Fazilet
Veziroglu
Gemeente Amersfoort

Open Ynnovate Training | April 2016
Ageeth Hollenberg
Gemeente Heerhugowaard
Anke de Bont
Provincie
Noord-Brabant
Anja Frankort
Provincie
Noord-Brabant
Maaike de Beer
Ministerie van Infrastructuur en Milieu
Sabri Kostadinova
UWV
Anna Kamp
UWV
Mijke Vreeburg
UWV
Jolanda Rooth
UWV
Marleen Boersen
UWV
Nienke Klumper
UWV
Hanane Nassiri
UWV
Erik
Offeringa
ADR
Marja Thomas
MINISTERIE VAN VEILIGHEID EN JUSTITIE

Incompany Ynnovate Training | April 2016 (Gemeente ‘s-Hertogenbosch)
Anne-Marie
van der Zee
Gemeente 's-Hertogenbosch
Marga
Huijbregts
Gemeente 's-Hertogenbosch
Linda
van der Meijden
Gemeente 's-Hertogenbosch

Hugo
ter Steege
Gemeente 's-Hertogenbosch
Roos
Los
Gemeente 's-Hertogenbosch
Esther
Cammaert
Gemeente 's-Hertogenbosch
Marion
Biezen
Gemeente 's-Hertogenbosch
Bram
van der Veer
Gemeente 's-Hertogenbosch
Carl
de Meester
Gemeente 's-Hertogenbosch
Edwin
de Kinderen
Gemeente 's-Hertogenbosch
Hans
Barten
Gemeente 's-Hertogenbosch
Marielle
van Houtum
Gemeente 's-Hertogenbosch

Open Ynnovate Training | Maart 2016
Nicole Penning
Gemeente Haarlemmermeer
Manon Stijvers
Gemeente Haarlemmermeer
Rosa-Marijn
Janssen
Gemeente Barneveld
Amanda
Feuerberg
ADR
Simone
Lautenbach
ADR
Alieke van Essen
Gemeente Heerhugowaard
Marja
van der
Burg
ADR
Arna
de Jong
Gemeente Leusden
Peter
Barto
Kadaster
Saskia Joha- van Abswoude
RVO
Erik
van Huis
Registratie Emissiehandel

Incompany Ynnovate Training | Februari 2016 (Rijksvastgoedbedrijf)
Jeanine Beeftink
Rijksvastgoedbedrijf
Erik
Haak
Rijksvastgoedbedrijf
Ton Holleman
Rijksvastgoedbedrijf
Lambert
Hovens
Rijksvastgoedbedrijf
Christa Greweldinger
Rijksvastgoedbedrijf
Marieke
Kleyer
Rijksvastgoedbedrijf
Yuri Kloet Juliao
Rijksvastgoedbedrijf
Gerrie Reeves
Rijksvastgoedbedrijf
Astrid Tol
Rijksvastgoedbedrijf
Suzan van der Weij
Rijksvastgoedbedrijf
Arno Zuidam
Rijksvastgoedbedrijf

Incompany Ynnovate Training | Januari 2016 (Gemeente Medemblik)
Jos Nijland
Gemeente Medemblik
Zefanja Hofman
Gemeente Medemblik
Yildiz Jonker
Gemeente Medemblik
Remco Wint
Gemeente Medemblik
Anita Roosendaal
Gemeente Medemblik
Anita Feenstra
Gemeente Medemblik
Monique
Meekel
Gemeente Medemblik
Marjolein Wagemans
Gemeente Medemblik

Incompany Ynnovate Training | Januari 2016 (Gemeente Leiden)
Mathilde Wijn
Gemeente Leiden
Wilco van de Kamp
Gemeente Leiden
Manfred Harlaar
Gemeente Leiden
Magda van Hien
Gemeente Leiden
Lenie van der Horst
Gemeente Leiden
Annelies Witz
Gemeente Leiden
Deborah Lucassen
Gemeente Leiden
Esther Wilmink
Gemeente Oegstgeest
Maîte van den Outenaar
Gemeente Leiden
Susanne van der
Palen
Gemeente Leiden
Ivette van der
Wiel
Gemeente Leiderdorp

Open Ynnovate Training | December 2015
Harrie de Blécourt
Ministerie van Financiën
Bas van Hell
Gemeente Woerden
Anouk Mannessen
Gemeente Borne
Guda Kager
Gemeente Langedijk
Laura
Hekker
WiGo4IT
Henriëtte Brouwer
Inspectie van Onderwijs
Brenda van Breemen
Gemeente Rotterdam
Elles Masman
Gemeente Deventer
Robbert van Heiningen
Gemeente Rotterdam
Carolien de Vries
Gemeente Rotterdam
Anneke Preijde
UWV
Ilse Heitling
Gemeente Deventer

Incompany Ynnovate Training | December 2015 (Gemeente ‘s-Hertogenbosch)
Yvonne
Copier
Gemeente
's-Hertogenbosch
Marjolein Yildiz-Croonen
Gemeente
's-Hertogenbosch
Younés
Ezzohari
Gemeente
's-Hertogenbosch
Miriam Nienhuis-Van Doremaele
Gemeente 's Hertogenbosch
Gerda van den Boogaard
Gemeente 's Hertogenbosch
Sheila
Driessen
Gemeente 's Hertogenbosch
Anne-Marie
van Oers
Gemeente 's Hertogenbosch
Maurice
Schouten
Gemeente 's Hertogenbosch
Eric Visser
Gemeente 's Hertogenbosch
Frans Lahau
Gemeente 's Hertogenbosch
Marielle Feenstra
Gemeente 's Hertogenbosch

Incompany Ynnovate Training | November 2015 (Gemeente Lelystad)
Jack van Asselt
Gemeente Lelystad
Ashna
Baladien
Gemeente Lelystad
Mohamad Baroud
Gemeente Lelystad
Joke Dekker
Gemeente Lelystad
Dennis
Doeze Jager
Gemeente Lelystad
Michiel
Duijkers
Gemeente
Lelystad
Jacqueline van der Heiden - Van Kampen
Gemeente
Lelystad
Ria Huizinga - Koreman
Gemeente Lelystad
Anton Maris
Gemeente Lelystad
Petra Roelofs
Gemeente Lelystad
Joke Staal
Gemeente Lelystad
André Swinkels
Gemeente Lelystad

Incompany Ynnovate Training | November 2015 (Gemeente Heerhugowaard)
Jacco Zutt
SED organisatie
Jeroen Duvekot
SED organisatie
Kees
van Borre
SED organisatie
René Kijk in de Vegte
SED organisatie
Astrid Breetveld
Gemeente Heerhugowaard
Marieka Körössy
Gemeente Heerhugowaard
Ingrid Bakker
Gemeente Heerhugowaard
Leontine Wennekers
Gemeente Heerhugowaard
Roland
Boots
Gemeente Heerhugowaard
Sandra Spaans
Gemeente Heerhugowaard
Liset Woestenburg
Gemeente
Langedijk

Open Ynnovate Training | November 2015
Alice van Groenestein
Provincie Flevoland
Ellen van den Berg
Ministerie van VenJ
Jolanda Alkemade
Dunavie
Johannes Homan
Gemeente Zaanstad
Jan Bleumer
Gemeente Zaltbommel
Anita Haneman
Gemeente Groningen
Herma Otter
Gemeente Groningen
Ageeth Jooren
Gemeente 's Hertogenbosch
Diana
de Groot
Belastingdienst
Ingeborg
Verschuuren
Gemeente Gemert-Bakel
Kayleigh
Goudsmit

Open Ynnovate Training | Oktober 2015
Ingrid Geertsma
CJIB
Jenny Streef-Jansen
Gemeente Leiden
Joey Visser
UWV
Margreet Moerman
Erna Hiddink
Gemeente
Lochem
Ineke Kievit
Gemeente Goeree-Overflakkee
Eveline Bogers
Sociale
Verzekeringsbank
Daphne
Bol
Kadaster
Monique van Aalderen
UWV
Anneke Mosman
Woonstad Rotterdam
Emma Meeuwsen
Kadaster

Incompany Ynnovate Training | September 2015 (’s Hertogenbosch)
Richard Kuijper
's Hertogenbosch
Jan Bellemakers
's Hertogenbosch
Maresa van der Linde
's Hertogenbosch
Karin Akkers
's Hertogenbosch
Elles van der Heijden
's Hertogenbosch
Eric Greweldinger
's Hertogenbosch
Edwin Snellens
's Hertogenbosch
Trix van Dommelen
's Hertogenbosch

Incompany Ynnovate Training | September 2015 (Talentenregio)
Jeanet
van Olst
Gemeente
Raalte
Gerla
Struik
Gemeente
Raalte
Marieke
Geers
Gemeente
Deventer
Aaltje van den Brink-Remmelts
Gemeente Zwartewaterland
Kristian Dekker
Gemeente Raalte
Mara van den Eelaart
Provincie Overijssel
Dorien Springer
Talentenregio
Linda IJsseldijk
Gemeente Dalfsen
Michiel van Straalen
Gemeente Deventer
Thijs Mosterman
Gemeente Dalfsen
Christina Weenk
Gemeente Dronten
Femke van Workum
Gemeente Deventer

Open Ynnovate Training | September 2015
Rogier Dijkgraaf
Gemeente Leidschendam-Voorburg
Brenda Mooijman
Ministerie van
VenJ
Annemiek van Soest
Gemeente
Zoetermeer
Floris Bots
Gemeente
Woerden
Mariëlle Basten
Ministerie van
Veiligheid
en Justitie
Francel Vos
TNO
Kennisinstituut
Wilma Scholten
Sociale
Verzekeringsbank
Miranda Steenvoorden
Gemeente De Ronde Venen
Michiel Schransmans
Landelijk dienstencentrum voor de Rechtspraak
Sietske Werensteijn
RIEC
Midden-
Nederland
Monique Polder
RIEC
Midden-
Nederland
Ron
Nicolaas
ProBiblio

Open Ynnovate Training | Juni 2015
Githa
Zandvliet
Stichting
Kennisnet

Mireille
van den Akker
Min. van Financiën
ADR

Ceciel
Heithuis
Noaberkracht
Dinkelland
Tubbergen
Joost
Smits
Provincie
Zuid-Holland

Lilian
Gankema

UWV
Lorraine
de Ploeg
Gemeente
Rijswijk
Monique
Noya
Gemeente
Rijswijk
Lidia
Zepeda
Gemeente
Haarlemmermeer
Odette
Hartgerink
Provincie
Zuid-Holland
Dorine
Loman
Gemeente
Woerden

Incompany Ynnovate Training | Juni 2015 (Gemeente ‘s-Hertogenbosch)
Nanda
Burgemeester
Gemeente
's-Hertogenbosch
Anja
van Hout
Gemeente
's-Hertogenbosch
Martin
van den Broek
Gemeente
's-Hertogenbosch

Marijna
van Vark
Gemeente
's-Hertogenbosch

Maare
Zondervan
Gemeente
's-Hertogenbosch

Adina
Janssen
Gemeente
's-Hertogenbosch
Dennis
van Rooij
Gemeente
's-Hertogenbosch
Tom
Ritzen
Gemeente
's-Hertogenbosch
Marlien
van Goor
Gemeente
's-Hertogenbosch

Open Ynnovate Training | Mei 2015
Harry
Gerth
Gemeente
Oud-Beijerland
Andre
Wacquier
Ministerie
van BZK
Frank
van Lieshout
Ministerie
van BZK

Veronique
van Proemeren
Gemeente
Voerendaal

Iris
Leene
Gemeente
Arnhem
Thea
Wiese
UWV

Ans
Koetsenruijter
Gemeente
Rotterdam
Ewald
Stegenga
Gemeente
Overbetuwe
Bertwin
Lussenburg
Ministerie
van VenJ
Tomas
de Graaf
UWV

Marlies
Maat
Servicepunt 71

Incompany Ynnovate Training | Mei 2015 (Gemeente Leiderdorp)
Achmed
Achbari
Gemeente
Leiderdorp
Carla
Rijling
Gemeente
Leiderdorp

Floor
van Haasteren
Gemeente
Leiderdorp
Karin
Fahner
Gemeente
Leiden
Marie-Louise
Ceelie
Gemeente
Leiderdorp
Marja
van Bruggen
Gemeente
Leiderdorp
Marjo
Pecht
Gemeente
Leiderdorp

Maurice
Molenaar
Gemeente
Leiderdorp

Natascha
van den Bosch
Gemeente
Leiderdorp
Petra
de Goei
Gemeente
Leiderdorp
Sonata
Sulinskaite
Gemeente
Leiderdorp

Wendy
Schouten
Gemeente
Leiderdorp

Incompany Ynnovate Training | April 2015 (Stichting TOSV)
Christine
Schellekens
UWV

Rose
Revivo
SVB

Barbara
Boon
SVB

Bente
van Bokkum
Openbaar
Ministerie
Jihane
Abalhoussaien
SVB
Nermin
Agovic
SVB
Nicky
van der Voort
SVB
Rolf
Groothuizen
SVB

Open Ynnovate Training | April 2015
Bart
Oomen
IND


Judith
Harmelink
Gemeente
Lingewaard
Marie-José
van Lent
Gemeente
Haarlem
Edgar
Oomen
Werkplaats
Rotterdam Zuid
Angela
van der Woude
AMREF
Flying Doctors
Maja
Valstar
RVO

Sylvia
van de Wetering
UWV

Karin
Rienstra
Portaal

Mirjam
Zerstegen
Portaal

Ronald
Schaap
Gemeente
Amsterdam

Incompany Ynnovate Training | April 2015 (Gemeente ‘s-Hertogenbosch)
Raoul
Beckers
Gemeente
's-Hertogenbosch
Brigit
Laumen
Gemeente
's-Hertogenbosch
Koen
van Waes
Gemeente
's-Hertogenbosch
Pauline
Slaa
Gemeente
's-Hertogenbosch
Neeltje
Wijtvliet
Gemeente
's-Hertogenbosch
Muriel
Wehrung
Gemeente
's-Hertogenbosch
Nanette
Thirion
Gemeente
's-Hertogenbosch
Jennifer
Artz
Gemeente
's-Hertogenbosch
Ton
Laturette
Gemeente
's-Hertogenbosch

Ingrid
Blom
Gemeente
's-Hertogenbosch
Peter
van den Berg
Gemeente
's-Hertogenbosch

Joyce
Plomp
Gemeente
's-Hertogenbosch

Open Ynnovate Training | Maart 2015
Sarah
Bergsen
Fontys Hogescholen
Gert
van der Meulen
Belastingdienst
Jet
de Ket
Belastingdienst
Theo
Hendriksen
Belastingdienst

Evelien
Houweling-Castelein
Gemeente Leiden
Martine
Hartkamp
Gemeente Rotterdam
Chris
Steenmeijer
Provincie Gelderland

Gerard
Dabroek
Kadaster

Jorien
Weterings
Nationaal Archief

Ira
Spannenburg
Gemeente Delft

Allard
Spruijt
Immigratie- en Naturalisatiedienst
Esther
Sprangers
Gemeente Rotterdam

Open Ynnovate Training | Januari 2015
Karen van der
Zande-Loos
Hogeschool Rotterdam
Miranda
Beekhuis-Koster
Kadaster

Marjo
Smolenaers
Immigratie en -Naturalisatiedienst

Loes
Driessen
Gemiva SVG


Francois
Peters
UWV

Brigitte
Gillissen
Gemeente Nijmegen


Taniko
Groenendijk
UWV


Daisy
Konijn
UWV


Saskia
Schepers
UWV

Linda
ter Heerdt
Kadaster

Jan
van der Wolde
Gemeente Rotterdam

Incompany Ynnovate Training | December 2014 (Gemeente Lelystad)
Marcel
Tomasowa
Gemeente Lelystad
Remco
van Pel
Gemeente Lelystad
Lidwien
Venselaar
Gemeente Lelystad
Marijn
Stienstra
Gemeente Lelystad
Carli
Di Bortolo
Gemeente Lelystad

Brigitte
Bonte
Gemeente Lelystad
Ynnovators Pool
Jay
Nohar
Gemeente Lelystad

Marthijs
Berentschot
Gemeente Lelystad

Romke
van der Veen
Gemeente Lelystad
Yolanda de Lange
-Rosmalen
Gemeente Lelystad

Huub
Smoolenaars
Gemeente Lelystad
Ynnovators Pool
Jorn
Pet
Gemeente Lelystad

Incompany Ynnovate Training | November 2014 (Mobiliteitscentrum West-Brabant)
Minke
Weidema
Mobiliteitscentrum
West-Brabant


Cora
Goedvriend
Belasting-
samenwerking
West-Brabant
Corina
Segeren
Mobiliteitscentrum
West-Brabant


Han
van den Heiligenberg
Gemeente
Roosendaal
Irene
Koch
Mobiliteitscentrum
West-Brabant

Astrid
Leroy


Anja
Hopstaken
Mobiliteitscentrum
West-Brabant
Irma
Dekker
Gemeente
Breda
Esther
van Dijk
Mobiliteitscentrum
West-Brabant

Mary
Heessels
Mobiliteitscentrum
West-Brabant

Open Ynnovate Training | November 2014
Marieke
de Feyter
A+O Fonds
Gemeenten
Annette
Geerts
UWV


Edith
Kalmeijer
Kamer
van Koophandel
Jeroen
Sevink
IND

Jeanelle
Breemer
Gemeente
Rotterdam
Toos
Govers
Gemeente
Nijmegen
Pieter
Holtrop
Belastingdienst

Harald
Kraaij
Kadaster

Miriam
Piket
UWV
Henri
van den Bogaard
UWV

Incompany Ynnovate Training | November 2014 (Gemeente Medemblik)
Tim
Aarts
Gemeente
Medemblik
Helen
Boots
Gemeente
Medemblik
Jeanette
Blaauw
Gemeente
Medemblik
Josephine
Alta
Gemeente
Medemblik
Koosje
Bozelie
Gemeente
Medemblik
Marc
Meendering
Gemeente
Medemblik
Rory
Meester
Gemeente
Medemblik
Sabina
de Reus
Gemeente
Medemblik
Samira
Paarlberg
Gemeente
Medemblik

Incompany Ynnovate Training | November 2014 (Belastingdienst)
Eveline
de Vries
Belastingdienst
Bram
van den Hout
Belastingdienst
Francisca
Dekker
Belastingdienst
Jorn
Maas
Belastingdienst
Piet
Bonnema
Belastingdienst

Jan
Lentink
Belastingdienst
Martijn
Geels
Belastingdienst
Aad
Schippers
Belastingdienst
Bart
Aarsen
Belastingdienst
Laurence
Bijl
Belastingdienst
Sandra
van Essen
Belastingdienst

Incompany Ynnovate Training | Oktober 2014 (Belastingdienst)
Léon
Broekhuis
Belastingdienst
Paul
Rossel
Belastingdienst

Roderik
Blank
Belastindienst
Rob
Vlug
Belastingdienst
Gert-Jan
Funcke
Belastingdienst
Marion
Smit
Belastingdienst

Hans
Potgieter
Belastingdienst

Truus
Nieuwenhuizen
Belastingdienst

Open Ynnovate Training | Oktober 2014
Astrid
Vlaminkx
Provincie Zuid-Holland
Jolieke
Teeken
UWV

Marinke
van de Wetering
UWV

Leontien
van der Kroon
Gemeente Leiden

Yvonne
van Westreenen
Wigo4it
Mirjam
Hendriks
Provincie
Noord-Holland
Victoria
Bakker

Rob
Rosenkamp
Belastingdienst
Sylvia
van der Vlugt
Gemeente Goeree-Overflakkee
Marieke
Post
Gemeente Lelystad

Eduard
Ehrhardt
Gemeente Lelystad

Incompany Ynnovate Training | September 2014 (Gemeente Arnhem)
Leen
Kap
Gemeente Arnhem
Anoeska
Gudden
Gemeente Arnhem
Janna
Brouwer
Gemeente Arnhem
Anka
Buunk
Gemeente Lochem
Henri
van Eck
Gemeente Arnhem
Jasper
Bron
Gemeente Arnhem
Marieke
Hulshof
Gemeente Arnhem
Petra
Wessels
Gemeente Arnhem
Nico
De Milliano
Gemeente Arnhem

Open Ynnovate Training | September 2014
Sara
Huang
Ministerie van EL&I
Nan
Broeders
Gemeente Zaanstad
Fieke
Fenneman-Koch
Kadaster
Annette
Beerepoot
Gemeente Zaanstad
Babette Egges-Huijsmans
ProBiblio
Ynnovators Pool
Maaike
Valkenburg
Gemeente Leiden

Angela
van Rooijen
UW Samenwerking

Remon
Kok
UWV

Carmen
Laan
Gemeente
Den Helder
Ceryl
de Heer
Gemeente
Leiden
Jeffrey
Rhemrev
Immigratie- en Naturalisatiedienst

Incompany Ynnovate Training | Juni 2014 (Gemeente Hollands Kroon)
Don
Boot
Gemeente Texel

Erwin
Baltus
Gemeente
Hollands Kroon
Huub
Tiebie
Gemeente
Hollands Kroon
Karst
Ketelaar
Gemeente
Hollands Kroon
Rob
Schilder
Gemeente
Hollands Kroon
Henri
Westra
Gemeente
Hollands Kroon
Jacinta
van Nuland
Gemeente
Hollands Kroon
Serina
Klein
Gemeente
Hollands Kroon
Frans
Prins
Gemeente
Hollands Kroon
Elly
Krom
Gemeente
Hollands Kroon
Lia
van den Berg
Gemeente
Hollands Kroon
Marja
de Jong
Gemenete
Hollands Kroon

Open Ynnovate Training | Juni 2014
Peter
Bergman
ICTU

Fred
Jansen
A+O Fonds Gemeenten
Ynnovate Trainer
Karin
van der Vaart
Provincie
Noord-Holland
Jorien
Kaper
Gemeente Haarlem

Ellen
van der Vossen
Gemeente Haarlem
Linda
Kuiper
Gemeente Enschede
Esther
Bastiaanse
Auditdienst Rijk
Dickjan
Nieuwenhuizen
Rijksvastgoedbedrijf
Arne
Mooij
Gemeente
Rotterdam
Marcel
van Kersbergen
Gemeente Lelystad

Temke
Cochius
UWV
Ynnovators Pool

Incompany Ynnovate Training | April 2014 (Gemeente Veghel)
Dorothe
de Bruin-van Gaal
Gemeente Veghel
Mirella
Jacobs
Gemeente Veghel
Jeanine
Rijken
Gemeente Veghel
Veronique
de Wit
Gemeente Veghel
Maryse
Slingerland
Gemeente Veghel
Helmie
Bloemers
Gemeente Veghel
Just
Krijn
Gemeente Veghel
Renske
Meijers
Gemeente Uden
Joyce
van Laarhoven
Gemeente Vehgel

Incompany Ynnovate Training | April 2014 (Gemeente Oost-Gelre)
Andre
te Brake
Gemeente
Oost-Gelre
Peter
Ballast
Gemeente
Oost-Gelre
Henk
Steggink
Gemeente
Oost-Gelre
Stephan
Papen
Gemeente
Oost-Gelre
Philippe
Kromjong
Gemeente
Oost-Gelre
Arjan
Spaargaren
Gemeente
Oost-Gelre
Bernadette
Spieker
Gemeente
Oost-Gelre
Ineke
Wesselink
Gemeente
Oost-Gelre

Nardy
Gosselink
Gemeente
Oost-Gelre
Carry
de Vries
Gemeente
Oost-Gelre

Incompany Ynnovate Training | April 2014 (Belastingdienst)
Gert
Nijhof
Belastingdienst
Brigitte
van den Broek
Belastingdienst
Karen
Horijon
Belastingdienst
Jan
Slendebroek
Belastingdienst
Andries
Jagt
Belastingdienst
Jeanette
Kret
Belastingdienst
Tejo
Sprey
Belastingdienst
Sandra
le Loux
Belastingdienst
Tanja
van Huizen
Belastingdienst
Mike
van Schaagen
Belastingdienst

Incompany Ynnovate Training | April 2014 (DUO)
Leo
Harryvan
DUO
Friso
Snijder
DUO
Fiebo
Scholtens
DUO
Anna
Westra
DUO
Louise
Geersing
DUO
Sylvia
Hendriks
DUO
Petra
van der Tol
DUO

Monique
Lupker
DUO

Eduard
Conradi
DUO
Marline
Bataille
DUO
Maaike
Broersma
DUO

Incompany Ynnovate Training | Maart 2014 (ADR)
Ronald
van Maurik
Auditdienst Rijk
Kristine
Schoots
Auditdienst Rijk
Bart
van der Tol
Auditdienst Rijk
Fons
van de Ven
Auditdienst Rijk
Nando
Aafjes
Auditdienst Rijk
Priscilla
Nahon-Hulshoff
Auditdienst Rijk
Monica
Röling - Huisman
Auditdienst Rijk
Wouter
Zijlman
Auditdienst Rijk
Erik
Raven
Auditdienst Rijk

Incompany Ynnovate Training | Maart 2014 (Ministerie van Buitenlandse Zaken)
Lex
van der Hoeven
Ministerie van BuZa

Ferdinand
Lahnstein
Ministerie van BuZa

Meie
Kiel
Ministerie van BuZa

Peter
Richtering-Blenken
Ministerie van BuZa
Robin
Uyterlinde
Ministerie van BuZa
Conny
de Hoogh
Ministerie van BuZa
Barbara
Aerssens
Ministerie van BuZa
Guus
Wattel
Ministerie van BuZa
Leo
van der Tang
Ministerie van BuZa
Leontien
Zwakhalen
Ministerie van BuZa
Susanne
Hoefnagel
Ministerie van BuZa

Scot
Cowan
Ministerie van BuZa

Open Ynnovate Training | Maart 2014
Jan
van der Ploeg
Gemeente Haren

Jolande
van 't Woudt
Gemeente Rotterdam
Patrick
Nelen
Gemeente Tholen

Albert Jan
Hoff


Jochem
Oostveen
Gemeente Amsterdam
Inge
Homberg
Provincie
Zuid-Holland
Nienke
Betlem
Ministerie van SZW

Samula
Mescher
Gemeente Ede

Théra
Olthof
Gemeente
Leiden
Jelly
van der Weerd
Gemeente Hengelo

Open Ynnovate Training | Januari 2014
Renée
van der Burg
Ynnovate

Ynnovate Allrounder
Anne-Marie
Backx
Gemeente
Bergen op Zoom
Ynnovators Pool
Simone
Adekoya-van Geelen
Gemeente
Den Haag
Jurgen
Egges
UWV


Herko
Coomans
ICTU

Belia
Hijlkema



Henry
Weesies



Karen
Wassink
Provincie Zuid-Holland
Ione
Bart
Gemeente Lelystad

Incompany Ynnovate Training | Januari 2014 (Gemeente Hollands Kroon)
Marco
Bredeveld
Gemeente
Hollands Kroon
Rebecca
Strooper
Gemeente
Hollands Kroon
Jolanda
Verhoeks
Gemeente
Hollands Kroon
Joke
de Wit
Gemeente
Hollands Kroon
Theo
Rolsma
Gemeente
Hollands Kroon
Ruben
Bakema
Gemeente
Hollands Kroon
Lidia
Pronk
Gemeente
Hollands Kroon
Marco
Ton
Gemeente
Hollands Kroon

Bea
Berghuis
Gemeente
Hollands Kroon